Czy to Twoja firma?

S-Bud Budownictwo Specjalistyczne sp. z o.o. praca

Przeźmierowo

Jesteśmy S Bud Budownictwo Specjalistyczne, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie budownictwa. Nasza przygoda zaczęła się w malowniczym Przeźmierowie w 2018 roku, gdzie postawiliśmy sobie za cel tworzenie solidnych i trwałych konstrukcji, które służą ludziom i społecznościom.

Specjalizujemy się w wznoszeniu budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, a nasze projekty odzwierciedlają połączenie tradycyjnego rzemiosła z nowoczesnymi technologiami. Każde zlecenie traktujemy z indywidualnym podejściem, dbając o to, aby nasze realizacje były synonimem jakości i innowacji.

Choć nie mogę podzielić się z Tobą wszystkimi szczegółami naszej działalności, chcę, żebyś wiedział, że nasza pasja do budowania jest fundamentem, na którym stawiamy każdy projekt. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i stale dążymy do doskonalenia naszych umiejętności, aby dostarczać rozwiązania, które przekraczają oczekiwania naszych klientów.

Nasza firma rozwija się w dynamicznym środowisku, a nasze zaangażowanie w każdy projekt jest odzwierciedleniem naszej determinacji w dążeniu do doskonałości. Wierzymy, że solidne fundamenty i przemyślane konstrukcje są kluczem do budowania przyszłości, która będzie trwała przez pokolenia.

Zapraszam Cię do poznania nas bliżej i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali S Bud Budownictwo Specjalistyczne. Razem możemy zbudować coś wyjątkowego.

S-Bud Budownictwo Specjalistyczne Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Przeźmierowo
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy S-Bud Budownictwo Specjalistyczne Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca S-Bud Budownictwo Specjalistyczne Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa S-Bud Budownictwo Specjalistyczne Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
S-Bud Budownictwo Specjalistyczne Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca S-Bud Budownictwo Specjalistyczne Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany

    • Przeźmierowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • zatrudnimy pracowników budowlanych z prawem jazdy, płytkarzy oraz pracowników do przyuczenia

      Zakres obowiązków

      • należyte wykonywanie powierzonej pracy
      • punktualność

      Wymagania

      • obsługa prostego sprzętu
      • współpraca w zespole

      Oferujemy

      • praca w dobranym zespole
      • godne zarobki

Pracodawcy w Przeźmierowie