Fenzi Polska Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Fenzi Polska sp. z o.o. praca

Jaworzno

W sercu przemysłu, gdzie innowacja spotyka się z tradycją, znajduje się Fenzi Polska – nasza dumna ostoja tworzenia szyb zespolonych. Jesteśmy częścią prestiżowej Grupy Fenzi, a nasze korzenie są głęboko zakorzenione w międzynarodowej sieci Glass Alliance, która jest uznawana za największego na świecie dostawcę rozwiązań dla producentów szyb zespolonych.

Nasza oferta to kwintesencja wysokich standardów jakościowych, które są naszym znakiem rozpoznawczym. W naszym portfolio znajdują się takie produkty jak Tiokol Thiover, Polikad M, Purseal PolyBD, Butylver / IGS 100 oraz Hotver 2000 / IGS 300. Każdy z nich został stworzony z myślą o najbardziej wymagających projektach i klientach, którzy oczekują niezawodności oraz trwałości.

Jako Fenzi Polska, jesteśmy dumni z naszej zdolności do rozumienia i przewidywania potrzeb naszych klientów. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam nie tylko dostarczać produkty, ale także oferować rozwiązania, które przekształcają branżę i podnoszą poprzeczkę dla innych.

Nasza konkurencyjna przewaga to nie tylko szeroka gama produktów najwyższej klasy. To także nasze kompetencje, które umożliwiają nam lepsze rozpoznanie potrzeb i oczekiwań klientów, co w efekcie przekłada się na ich pełne zadowolenie. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią ich sukcesów, dostarczając produkty, które są synonimem jakości i innowacyjności.

W Fenzi Polska, każdy dzień to nowy rozdział w naszej historii. Historii, która jest pisana dzięki pasji, zaangażowaniu i ciągłemu dążeniu do doskonałości. Zapraszamy do współtworzenia tej historii razem z nami – gdzie tradycja spotyka przyszłość, a jakość jest zawsze na pierwszym miejscu.

Fenzi Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna logistyka / spedycja / transport badania i rozwój sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Fenzi Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Fenzi Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Służbowy samochód

Mapa Fenzi Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Fenzi Polska Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Jaworzno
  3. Kraków
  4. Mysłowice
  5. Warszawa
  6. Bielsko-Biała
  7. Wrocław
  8. Koszalin
  9. Częstochowa
  10. Dąbrowa Górnicza

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Fenzi Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierownik ds. rozwoju sprzedaży i obsługi klienta

    • Jaworzno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji oraz opieka handlowa nad obecnymi klientami;
      • Pozyskiwanie nowych klientów;
      • Tworzenie strategii marketingowej i sprzedażowej Spółki;
      • Bieżące raportowanie etapów i wyników pracy;
      • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i marek produktowych;
      • Udoskonalenie procesów w zakresie obsługi klienta oraz dbanie o sprawną, efektywną oraz profesjonalną obsługę;
      • Zarządzanie wartością portfela klientów (skuteczne budowanie portfeli klientów) przy realizacji swoich celów operacyjnych;

      Wymagania

      • Wykształcenie średnie, techniczne lub wyższe;
      • Doświadczenie handlowe ze współpracy z klientami;
      • Zdolności sprzedażowe szczególnie umiejętności prowadzenia rozmów handlowych telefonicznie oraz w bezpośrednim kontakcie z klientem;
      • Udoskonalenie procesów w zakresie obsługi klienta;
      • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i wysoka kultura osobista;
      • Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne;
      • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
      • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny;
      • Znajomość języka angielskiego – warunek konieczny;

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
      • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
      • Atrakcyjne wynagrodzenia adekwatne do osiąganych wyników;
      • Przyjazne, dobrze zorganizowane środowisko pracy działające w oparciu o najwyższe standardy;
      • Ciekawą pełną wyzwań pracę;
      • Możliwość rozwoju zawodowego i rozwijanie swoich kompetencji;
      • Samochód służbowy;

Pracodawcy w Jaworznie