BlissHOME sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

BlissHOME sp. z o.o. praca

Poznań

Budujemy domy dla Poznania w klasie PREMIUM. Już wkrótce powstanie nowoczesne osiedle ponad 60-ciu lokali na sprzedaż w realizacji kilkuetapowej. Jesteśmy przekonani, iż stworzymy osiedle dla najbardziej wymagających inwestorów.

Naszą misją oraz ambicjami jest być nr. 1 firmą deweloperską oraz budowlaną wybieraną do współpracy na terenie Poznania i okolic.
Chętnie dzielimy się kontaktami do naszych obecnych oraz byłych Klientów, gdyż wyróżniamy się uczciwością, pro klienckim podejściem, bogatą wiedzą ekspercką popartą wieloletnim doświadczeniem oraz sukcesami branżowymi.

Ogromne zaangażowanie i pasja do budownictwa sprawiają, że jesteśmy pewni jak duży wkład wnosimy w ulepszanie komfortu życia Państwa rodzin spełniając marzenia o własnym domu w wysokiej jakości.

BlissHOME sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier budowy Poznań
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy BlissHOME sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BlissHOME sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Przyjazna atmosfera
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Mapa BlissHOME sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Konin
  3. Łódź

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca BlissHOME sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Inżynier budowy

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Jesteśmy inwestorem realizującym ambitne projekty deweloperskie. Współpraca z pełnym zaangażowaniem w przyjaznej atmosferze to nasz priorytet i miły obowiązek. Zapraszamy serdecznie ludzi pracujących z pasją aby wspólnie realizować projekty, z których jesteśmy dumni.

      Zakres obowiązków

      • bezpośredni nadzór nad terminowością i prawidłowością wykonywania prac

      • koordynacja dostaw materiałów

      • przygotowanie harmonogramów, obmiarów, rozliczeń podwykonawców

      • przygotowanie akceptacji materiałowych, dokumentów odbiorowych

      • analiza kompletności dokumentacji projektowej

      • optymalizacja rozwiązań projektowych i sposobu prowadzenia prac wraz z uzgadnianiem ich z zamawiającym

      Wymagania

      Mile widziane:

      • posiadasz chęć rozwoju

      • jesteś kreatywny

      • potrafisz i chcesz rozwiązywać problemy

      • posiadasz umiejętność myślenia przyczynowo – skutkowego

      • jesteś osobą optymistyczną i uśmiechniętą

      • wykształcenie techniczne

      • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

      • bardzo dobrej znajomości MS Office

      • prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • przede wszystkim dobrą atmosferę pracy :)

      • atrakcyjne warunki współpracy
      • doszkolenie, kursy, chętnie dzielimy się wiedzą zdobytą podczas wielu lat pracy
      • możliwość rozwoju podczas prowadzenia projektów budowlanych

      • niezbędne narzędzia pracy

      • możliwość zdobycia praktyki zawodowej

      • elastyczność formy zatrudnienia – w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B)

      • Praca stacjonarna - tylko Poznań i okolice (do 20km od Poznania)

Pracodawcy w Poznaniu