Kopalmat Marcin Baka

Czy to Twoja firma?

Kopalmat Marcin Baka praca

Opole

Witaj! Jesteśmy Kopalmat, dumnie zakorzenieni w sercu Opola, gdzie nasza pasja i zaangażowanie w produkcję części do przenośników taśmowych przekładają się na solidność i niezawodność każdego wytworzonego przez nas elementu. Nasza historia, choć nieopowiedziana, jest zapisana w każdym produkcie, który opuszcza nasze hale produkcyjne.

Nasza oferta to więcej niż tylko komponenty – to kompleksowe rozwiązania dla systemów transportowych. Od krążników i zestawów krążnikowych, przez taśmy transportowe, aż po bębny napędowe i zwrotne oraz sita poliuretanowe i stalowe – każdy element jest wyrazem naszego zaangażowania w jakość i trwałość. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty to fundamenty efektywności i wydajności dla wielu branż.

Jako lider na rynku, rozumiemy, że nasza pozycja to nie tylko wynik ciężkiej pracy, ale i zaufania, jakim obdarzają nas klienci w Polsce i poza jej granicami. Nasza działalność międzynarodowa obejmuje rynki w Czechach, Litwie, Łotwie, Niemczech, Norwegii, Rosji, Słowacji, Ukrainie i na Węgrzech, co świadczy o globalnym zasięgu i uznaniu dla marki Kopalmat.

Wierzymy, że nasze wartości – niezawodność, wysoka jakość, szybka realizacja zamówień i kompleksowe zaopatrzenie – są fundamentem, na którym budujemy długotrwałe relacje z naszymi partnerami. Nie potrzebujemy skomplikowanych sloganów, aby wyrazić naszą misję. Nasze działania mówią same za siebie, a satysfakcja klientów jest najlepszym potwierdzeniem naszych słów.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko szybkość i kompleksowość – to przede wszystkim umiejętność słuchania i odpowiadania na indywidualne potrzeby naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że tylko dzięki ciągłemu dialogowi i zrozumieniu specyfiki każdego zlecenia możemy dostarczać produkty, które naprawdę robią różnicę.

Zapraszamy Cię do poznania Kopalmat bliżej. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego – systemy przenośnikowe, które nie tylko przewożą, ale i napędzają Twój biznes do przodu.

Kopalmat Marcin Baka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Kopalmat Marcin Baka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kopalmat Marcin Baka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Prywatna opieka lekarska

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa Kopalmat Marcin Baka

Siedziba główna

Kopalmat Marcin Baka poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Opole
  3. Legnica
  4. Poznań
  5. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Kopalmat Marcin Baka - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa

    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 000-9 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • Przedstawiciel handlowy na Europę Zachodnią (głównie Niemcy i Austria, możliwe też inne kraje);
      • Praca w systemie hybrydowym (targi, delegacje, praca stacjonarna);

      Wymagania

      • Język niemiecki minimum poziom C1;
      • Mile widziane doświadczenie w pracy handlowca na terenie krajów niemieckojęzycznych;
      • Mile widziany język angielski na poziomie komunikacyjnym (B2/C1);
      • Wysoka kultura osobista;
      • Prawo jazdy kategorii B;
      • Dyspozycyjność;
      • Umiejętność obsługi programów komputerowych min. Excel;
      • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy handlowca w branżach przemysłowych;

      Oferujemy

      • Umowa o pracę;
      • Dodatkowy system premiowy;
      • Samochód służbowy do dyspozycji;
      • Telefon komórkowy do dyspozycji;
      • Dodatkowe ubezpieczenie PZU;
      • Szkolenia;
      • Prywatna opieka medyczna;
      • Dofinansowanie szkoleń i kursów;
      • Kawa / herbata;
      • Parking dla pracowników;
      • Możliwość uzyskania uprawnień;

Pracodawcy w Opolu