APC AGRA Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

APC AGRA Sp. z o.o. praca

Opole

Witaj! Jesteśmy APC AGRA, sercem naszej działalności jest Opole, gdzie z pasją tworzymy miejsce pełne smaków i kreatywności. Nasza oferta to przede wszystkim bogaty wybór produktów spożywczych, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Ale to nie wszystko – dla miłośników słodkości mamy akcesoria cukiernicze, które pomogą Ci stworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Dla specjalistów z branży wędliniarskiej przygotowaliśmy wysokiej jakości artykuły, które są niezbędne w codziennej pracy.

Rozumiemy, jak ważne są detale, dlatego w naszym asortymencie znajdziesz także balony i girlandy, które dodadzą blasku każdej uroczystości, a nasze barwniki spożywcze pozwolą Ci na eksperymentowanie z kolorami w kuchni. Dekoracje cukiernicze, dodatki, masy cukrowe – wszystko to, co pozwoli Ci wyrazić siebie poprzez kulinarne arcydzieła. A kiedy praca zostanie wykonana, nasze opakowania i środki czystości zapewnią, że każdy produkt będzie prezentował się doskonale i pozostanie bezpieczny.

W naszym sklepie stacjonarnym doświadczysz nie tylko zakupów, ale i inspiracji. Każdy klient jest dla nas ważny, dlatego zawsze staramy się doradzić i pomóc, aby zakupy były nie tylko koniecznością, ale i przyjemnością. Nasze zaangażowanie w to, co robimy, widoczne jest także w solidnych fundamentach finansowych firmy – nasz kapitał zakładowy to dowód na stabilność i zaufanie, które budujemy wśród naszych klientów i partnerów.

Choć nie wszystkie aspekty naszej działalności są tutaj opisane, to możesz być pewien, że każdy dzień w APC AGRA to kolejny krok w dążeniu do doskonałości, innowacji i satysfakcji naszych klientów. Zapraszamy do naszego świata pełnego smaku i kolorów, gdzie jakość i pasja idą w parze z każdym produktem, który oferujemy. Do zobaczenia w Opolu!

APC AGRA Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn obsługa klienta / call center

Oferty pracy APC AGRA Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca APC AGRA Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa APC AGRA Sp. z o.o.

Siedziba główna

APC AGRA Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Częstochowa
  2. Wrocław
  3. Warszawa
  4. Bielsko-Biała
  5. Gniezno
  6. Katowice
  7. Opole
  8. Blachownia
  9. Ruda Śląska

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca APC AGRA Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierowca-Dostawca

    • 3 600-4 500 zł / mies.
    • Częstochowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
      Kierowca - dostawca

      Opis stanowiska:

      Miejsce pracy – APC AGRA Sp. z .o.o, ul. Tartakowa 32/40 42-200 Częstochowa

      Czas pracy – od poniedziałku do piątku ( 8 godzin dziennie, między 7-16 )

      Umowa o prace – pełny etat

      Wynagrodzenie miesięczne – 3600-4500 zł brutto

      Zakres obowiązków

      • Codzienny dowóz art. spożywczych do klientów na terenie woj. dolnośląskiego wg. wyznaczonych tras.
      • Codzienne rozliczanie się z wywiezionego towaru na podstawie wydanych dokumentów sprzedaży.
      • Załadunek towaru przeznaczonego do wywozu w danym dniu.
      • Sprawdzenie przygotowanego towaru do wywozu przed załadunkiem.

      Wymagania

      Kandydat powinien odznaczać się:

      • Prawo jazdy kat. B - wymóg obowiązkowy;
      • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdu typu BUS;
      • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna upoważniająca do kontaktu z żywnością;
      • Miłą i uprzejmą powierzchownością;
      • Umiejętnością pracy w zespole;
      • Samodzielnością;
      • Dobrą organizacją pracy;
      • Być rzetelnym i punktualnym;

      Oferujemy

      Prace w zgranym zespole, miłej atmosferze i życzliwości.

      Serdecznie zapraszamy

      Zespół APC AGRA Sp. z.o.o. odział Częstochowa

Pracodawcy w Opolu