BIGCOM SP. Z O.O.

Czy to Twoja firma?

BIGCOM sp. z o.o. praca

Rzeszów

Tworzymy wyjątkowe sklepy internetowe na PrestaShop - na zyczenie klienta. Pracujemy dla takich marek jak Renault, Donegal, Cotton Club, Nasz Sklep SA, Specjal, Suzuki i tysiecy innych. Ciągle się rozwijamy - obecnie wykorzystujemy sztuczną inteligencję. Jestesmy zespolem 12 zaangażowanych, pelnych pasji osob.

BIGCOM SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy BIGCOM SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIGCOM SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BIGCOM SP. Z O.O.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rzeszów
  2. Warszawa
  3. Kraków
  4. Przemyśl
  5. Jaworzno
  6. Łańcut
  7. Nowy Tomyśl
  8. Tczew

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca BIGCOM SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Handlowiec Terenowy - Doradca klienta

    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Yo! Poszukiwany: Handlowiec Terenowy - Zgarnij hajs, rozwijaj się i baw się z nami!

      Ej, elo! Tu ekipa z mega fajnej firmy handlowej-BigCom! Mamy dla Ciebie niezłą propozycję, jak chcesz się sprawdzić w roli Handlowca Terenowego. Brzmi dobrze? No to czytaj dalej, bo ogłoszenie jest na tyle zacne, że aż szkoda przewijać!

      Zakres obowiązków

      Co będzie trzeba ogarnąć?

      • Wkręcić nowych klientów i utrzymać kontakt z tymi, co już są
      • Sprzedawać nasze extra produkty (bo naprawdę są warto)
      • Planować sprzedaż, no bo kasa nie spadnie z nieba, co nie?
      • Współpraca z resztą ekipy - razem raźniej!

      Wymagania

      Szukamy kogoś, kto ma to coś:

      • Doświadczenie w handlu to plus, ale jak masz chęci to też się nie pogniewamy
      • Zjednywanie sobie ludzi to twoja mocna strona - klienci będą wracać jak bumerang
      • Umiesz się targować, bo przecież nie wszędzie jest Allegro, co?
      • Zaangażowanie, ambicja i power - jeśli chcesz coś osiągnąć, z nami na pewno się uda!

      Oferujemy

      Dlaczego my? No sprawdź!

      • Hajs? Pewnie, że go mamy: podstawka + prowizja + niezłe bonusy!
      • Rozwój? Jak nic: szkolenia, warsztaty i mentor, który Cię nie zostawi na lodzie
      • Atmosfera? Przy nas nawet poniedziałek będzie nie do poznania: świetna ekipa, wspólna zabawa, imprezy, a może i wycieczka? (ale na razie na kanapie, nie na Bali)

Pracodawcy w Rzeszowie