Czy to Twoja firma?

Hermes Fulfilment Sp. z o.o. praca

Żagań

Jesteśmy Hermes Fulfilment – Twoim zaufanym partnerem w świecie usług magazynowych i logistyki zwrotów. Od 2006 roku nieustannie rozwijamy się, by dostarczać rozwiązania na miarę XXI wieku dla sektora detalicznego w Grupie Otto. Nasza europejska centrala zlokalizowana jest w Hamburgu, ale to w Koninie Żagańskim bije serce naszych operacji, gdzie nasz zespół liczy już 240 osób, a do końca roku planujemy zwiększyć naszą załogę do 600 specjalistów. Naszym ostatecznym celem jest stworzenie miejsca pracy dla 3 tysięcy profesjonalistów.


Jako jeden z czołowych dostawców usług fulfilmentowych B2C w Europie, z dumą patrzymy na nasz 8 000 osobowy zespół, który jest fundamentem naszego sukcesu. Wierzymy w ducha pracy zespołowej, kreatywność, uważność i różnorodność – to wartości, które napędzają nas każdego dnia do bycia lepszymi.

Innowacja jest dla nas kluczowa. Otwartość na nowe technologie, takie jak robotyka i sztuczna inteligencja, pozwala nam wyznaczać nowe standardy w branży. Nasze pilotażowe projekty w zakresie zaawansowanej robotyki magazynowej oraz zastosowanie egzoszkieletów dla pracowników to przykłady naszego zaangażowania w przyszłość logistyki.

Mimo że nasze korzenie są w Hamburgu, nasze działania rozciągają się na całą Europę. Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności i z tego, że możemy łączyć ludzi, produkty i miejsca w sposób, który przekracza granice.

W Hermes Fulfilment stawiamy na ludzi. Każdy członek naszej załogi jest ważny, a ich dobrostan i rozwój są dla nas priorytetem. Dzięki temu podejściu tworzymy nie tylko efektywne, ale i przyjazne miejsce pracy, w którym każdy może się rozwijać i przyczyniać do naszych wspólnych sukcesów.

Zapraszamy Cię do świata Hermes Fulfilment, gdzie tradycja spotyka innowację, a zaufanie i jakość idą w parze z ciągłym dążeniem do doskonałości. Razem możemy więcej!

Hermes Fulfilment Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport inżynieria / technologia / technika it (informatyka) praca fizyczna księgowość / ekonomia

Oferty pracy Hermes Fulfilment Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hermes Fulfilment Sp. z o.o.

Mapa Hermes Fulfilment Sp. z o.o.

Siedziba główna

Hermes Fulfilment Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Hermes Fulfilment Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Wrocław
  3. Warszawa
  4. Zielona Góra
  5. Szczecin
  6. Żagań
  7. Bielsko-Biała
  8. Gdynia
  9. Jelenia Góra
  10. Dąbrowa Górnicza

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Żaganiu