WEEGREE SP. Z O.O. SP. K.

Czy to Twoja firma?

WEEGREE sp. z o.o. SP. K. praca

Opole

Jesteśmy Weegree, firma z siedzibą w malowniczym Opolu, która od ponad 19 lat z powodzeniem kształtuje rynek outsourcingu i doradztwa HR. Nasza historia to opowieść o ciągłym rozwoju, pasji do innowacji i zaangażowaniu w tworzenie wartości dla naszych klientów oraz pracowników. Każdego roku ponad 3500 osób znajduje z nami swoją ścieżkę zawodową, co jest dla nas najlepszym potwierdzeniem solidności i wysokiej jakości naszych usług.

W Weegree wierzymy, że kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście do każdego kandydata. To właśnie dzięki temu nasza współpraca z klientami z całej Europy jest tak owocna i długotrwała. Nasze doświadczenie połączone z innowacyjnością pozwala nam na kreowanie trendów w branży i wyznaczanie nowych standardów.

Nasze usługi obejmują outsourcing, doradztwo HR oraz narzędzia technologiczne, które wspierają procesy rekrutacyjne. Stawiamy na nowoczesne technologie, które nie tylko ułatwiają znalezienie idealnego kandydata dla firm, ale również pomagają osobom szukającym pracy w znalezieniu miejsca, gdzie będą mogły się rozwijać i realizować swoje zawodowe aspiracje.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do ustawicznego doskonalenia. To właśnie ta cecha pozwala nam na utrzymanie konkurencyjnej przewagi i budowanie długotrwałych relacji z naszymi partnerami. Innowacyjność połączona ze zdobytym doświadczeniem to fundament, na którym opieramy naszą działalność.

W Weegree każdy dzień to nowe wyzwania, ale i nowe możliwości. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej rosnącej rodziny zadowolonych pracowników i partnerów biznesowych. Razem możemy więcej!

WEEGREE SP. Z O.O. SP. K. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik produkcji Opole
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy WEEGREE SP. Z O.O. SP. K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WEEGREE SP. Z O.O. SP. K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WEEGREE SP. Z O.O. SP. K.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Kielce
  3. Łódź

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca WEEGREE SP. Z O.O. SP. K. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji felg samochodowych

    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę tymczasową
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 500-7 000 zł / mies.
    • Jeśli jesteś zmotywowaną osobą, która pragnie z zaangażowaniem przyczyniać się do naszego sukcesu, mamy do zaoferowania atrakcyjne miejsca pracy w globalnej firmie o wielokulturowym charakterze.

      Zakres obowiązków

      • Praca w firmie produkującej felgi samochodowe.
      • Obsługa maszyn produkcyjnych.
      • Kontrola jakości produktów.
      • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

      Wymagania

      • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.
      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane.
      • Zdolności manualne, umiejętność pracy w grupie.
      • Zaangażowanie i chęć rozwoju.

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
      • Wynagrodzenie od 6000 zł brutto
      • Pełne wdrożenie i przeszkolenie do objęcia stanowiska pracy.
      • Możliwość rozwoju.
      • Bogaty pakiet benefitów.
      • Gwarancję stabilnego zatrudnienia.

Pracodawcy w Opolu