Czy to Twoja firma?

INSTAL PROJEKT sp. z o.o. praca

Kruszyn

Od ponad czterech dekad jesteśmy dumnym liderem w produkcji grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, które nie tylko ogrzewają domy, ale i wnoszą do nich element designu. Nasza historia to pasmo sukcesów, które zaczęło się 42 lata temu i do dziś owocuje zaufaniem blisko 5 milionów zadowolonych klientów na całym świecie. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze wyroby, których wyprodukowaliśmy już ponad 7 milionów, są obecne w domach w 22 różnych krajach.

W Instal Projekcie wiemy, że nasz sukces opiera się na innowacyjności i jakości. Współpracujemy z doświadczonymi projektantami form przemysłowych, aby nasze produkty były nie tylko funkcjonalne, ale i estetycznie dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Dajemy możliwość spersonalizowania grzejników, co pozwala na wyrażenie indywidualnego charakteru każdego wnętrza.

Zespół INSTAL PROJEKT to ponad 200 specjalistów, którzy każdego dnia dbają o to, aby nasze produkty były synonimem niezawodności i nowoczesności. Stawiamy na nowoczesne technologie produkcyjne oraz ekologiczne podejście do pakowania, co nie tylko świadczy o naszym szacunku do środowiska, ale i podkreśla naszą pozycję jako firmy odpowiedzialnej i innowacyjnej.

Nasze grzejniki centralnego ogrzewania, suszarki elektryczne, grzejniki łazienkowe, grzejniki dekoracyjne, grzejniki elektryczne, grzejniki hybrydowe oraz akcesoria do grzejników są projektowane i produkowane z myślą o zaspokojeniu potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki dostępności popularnych modeli "od ręki", jesteśmy w stanie szybko reagować na potrzeby rynku i dostarczać produkty najwyższej jakości.

W Instal Projekcie jesteśmy przekonani, że nasza praca ma realny wpływ na komfort i jakość życia naszych klientów. Dlatego też nieustannie dążymy do doskonałości, aby każdy, kto wybiera nasze produkty, mógł cieszyć się ich niezawodnością i pięknem przez lata. Zapraszamy do poznania naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych użytkowników naszych grzejników.

INSTAL PROJEKT sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy it (informatyka) praca fizyczna obsługa klienta / call center administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy INSTAL PROJEKT sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INSTAL PROJEKT sp. z o.o.

Mapa INSTAL PROJEKT sp. z o.o.

Siedziba główna

INSTAL PROJEKT sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
INSTAL PROJEKT sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca INSTAL PROJEKT sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

    • Nowa Wieś
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Twój zakres obowiązków

      • Wyszukiwanie leadów sprzedażowych
      • Przygotowywanie ofert handlowych
      • Praca w CRM
      • Raportowanie i analizowanie danych sprzedażowych
      • Rozliczanie programów partnerskich

      Nasze wymagania

      CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE?

      •Umiejętności pracy z klientem

      •Kreatywności

      •Samodzielności

      •Znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel

      •Umiejętności raportowania i pracy na danych liczbowych

      •Zaangażowania w pracę i otwartości

      Idealnie jeśli:

      •Praca z klientem nie jest Ci obca

      •Posiadasz zdolności analityczne

      •Jesteś dostępny/dostępna od ręki

      •Jesteś komunikatywny/a i lubisz pracować w zespole

      To oferujemy

      • Uczciwe wynagrodzenie – uzależnione od posiadanych kompetencji oraz osiąganych wyników pracy – oparte o rynek i sprawiedliwą ocenę pracy.
      • Bezpieczeństwo – stałą pracę w firmie o dobrej pozycji rynkowej, kierującej się wartościami.
      • Perspektywy – możliwość rozwoju zawodowego (edukacja, szkolenia, interesujące projekty).
      • Samodzielność - możliwość wdrażania innowacyjnych pomysłów i realizacji projektów.
      • Zespół – pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole i przyjazną atmosferę, wsparcie podczas procesu wdrożenia w nowe obowiązki.

Pracodawcy w Kruszynie