Sebadent Gabinety Dentystyczne

Czy to Twoja firma?

Sebadent Gabinety Dentystyczne praca

Swarzędz

Sebadent Gabinety Dentystyczne to doświadczony, ambitny i energiczny zespół osób mających wspólną pasję do pomagania ludziom.

Miła atmosfera, wysoka jakość usług, kompleksowe leczenie to mocne strony SEBADENT

Dołącz do nas!

Zapraszamy lekarzy dentystów do współpracy.

Specjalizacja nie jest wymagana, ważne jest doświadczenie.

Lokalizacja: ul. Kórnicka 232a, Zalasewo-Swarzędz

www.sebadent.com

Sebadent Gabinety Dentystyczne najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Lekarz Swarzędz
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Sebadent Gabinety Dentystyczne

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sebadent Gabinety Dentystyczne

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Mapa Sebadent Gabinety Dentystyczne

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Kornik
  5. Rawicz
  6. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Sebadent Gabinety Dentystyczne - oferty archiwalne

  • Lekarza stomatolog

    • Swarzędz
    • kontrakt b2b
    • część etatu
    • Zapraszamy również po ukończonym stażu stomatologicznym.

      Zakres obowiązków

      Szukamy lekarzy stomatologów w następujących obszarach:

      • stomatologia zachowawcza,
      • ortodoncja.

      Wymagania

      • prawo wykonywania zawodu,
      • doświadczenie w leczeniu Pacjentów.

      Oferujemy

      • konkurencyjne wynagrodzenie,
      • zapełniony grafik Pacjentów,
      • pracę na 4 ręce z wykwalifikowanym personelem z użyciem najwyższej jakości materiałów stomatologicznych,
      • możliwość ścisłej współpracy i wymiany doświadczeń z innymi specjalistami,
      • dostęp do nowoczesnego sprzętu i technologii.

    • Swarzędz
    • Zakres obowiązków

      • endodoncja mikroskopowa,

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Swarzędzu