PPH "EM-AR" Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

PPH "EM-AR" Sp. z o.o. praca

Łódź

Firma powstała w 1994 r. Przez prawie 30 lat tworzyliśmy naszą markę, a Klienci docenili profesjonalizm, niezawodność, terminowość i indywidualne podejście.

Jesteśmy zorientowani na zaspokojenie wymagań dużych firm w zakresie utrzymania ruchu, tworzeniu oraz modernizacji parku maszynowego. Zajmujemy się między innymi projektowaniem i wykonaniem maszyn na zlecenie naszych Klientów. Oferujemy także serwis i modyfikację urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcyjnym.

Stanowimy zespół inżynierów i mechaników, dla których tworzenie projektów i ich realizacja, to nie tylko praca, ale i pasja. Wykonujemy zlecenia w oparciu o własne projekty, a także projekty zleceniodawców.

 Naszym parkiem maszynowym staramy się wspierać także klientów indywidualnych w zakresie wykonania części maszyn oraz elementów stalowych. Nasza firma oferuje kompleksową obsługę począwszy od pierwszej fazy projektowej po wykonanie i serwis.

PPH "EM-AR" Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Konstruktor Łódź
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PPH "EM-AR" Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPH "EM-AR" Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Elektryk

    Bergman Deutschland
    • 17-18 € / godz.
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana
  • Inżynier mechanik

    Indorama Ventures Recycling Poland Spółka z.o.o
    • Łęczyca
    Polecana
    Dodana
  • Konstruktor odzieży - moda damska

    Makalu Fashion Sp. z o.o. Sp. K. Wizytówka
    • Łódź
    Dodana

Mapa PPH "EM-AR" Sp. z o.o.

Siedziba główna

PPH "EM-AR" Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca PPH "EM-AR" Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • KONSTRUKTOR

    • Łódź
    • pełny etat
    • Zatrudnimy absolwenta Uczelni technicznej na stanowisku Konstruktora (preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn).

      Zakres obowiązków

      • Przygotowanie dokumentacji produkcyjnej w programie SolidEdge;
      • Tworzenie koncepcji rozwiązań prototypowych;
      • Optymalizacja i modernizacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych;
      • Wsparcie techniczne dla pracowników produkcji;
      • Przygotowanie kalkulacji zapotrzebowania materiałowego oraz elementów mechaniki;
      • Kontakt z klientem w sprawach technicznych;

      Wymagania

      • Znajomość obsługi programu SolidEdge;
      • Znajomość pakietu Office – w szczególności Excel;
      • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

      Oferujemy

      • Pracę w oparciu o umowę o pracę;
      • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
      • Pracę w młodym i ambitnym zespole;

Pracodawcy w Łodzi