Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe DREWPOL Wojciech Szczygieł praca

Łabowa
produkcja stolarska, usługi budowlano-montażowe
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe DREWPOL Wojciech Szczygieł najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło budownictwo / architektura / geodezja zarządzanie / dyrekcja praca fizyczna

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe DREWPOL Wojciech Szczygieł

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe DREWPOL Wojciech Szczygieł

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe DREWPOL Wojciech Szczygieł poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe DREWPOL Wojciech Szczygieł - oferty archiwalne

  • Kierownik produkcji stolarskiej

    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe DREWPOL Wojciech Szczygieł
    • Łabowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Inne wymagania: Wymagana ogólna wiedza z dziedziny produkcji wyrobów stolarskich. Mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto + premia od obrotu
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Łabowej