Cito Polska Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Cito Polska Sp. z o.o. praca

Łowicz

Dystrybutor POMP CIEPŁA - działamy od ponad 10lat (producent: Szwecja),

Cito Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Handlowiec Łowicz
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Cito Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Cito Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Cito Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Dystrybutor POMP CIEPŁA - Przedstawiciel handlowy

    • Łowicz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Dystrybutor POMP CIEPŁA - działamy od ponad 10lat (producent: Szwecja), poszukuje kandydata na stanowisko: Handlowiec

      Główny teren pracy - Polska centralna - inne lokalizacje do ustalenia.

      Preferowane miejsce zamieszkania: Łowicz, Sochaczew, Skierniewice, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Żyrardów, Sieradz (rozważymy również inne lokalizacje z terenu całej Polski)

      Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cito Polska Sp. z o.o., 08-110 Żelków Kolonia, ul. Spokojna 112 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

      Zakres obowiązków

      • Skuteczna sprzedaż w dziedzinie pomp ciepła, klimatyzacji, rekuperacji i asortymentu branżowego
      • Pozyskiwanie Klientów oraz Doradztwo techniczne
      • Realizacja celów sprzedażowych,
      • Praca w terenie,
      • Budowanie długotrwałych relacji handlowych z klientami firmy B2B, B2C,
      • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

      Wymagania

      • Doświadczenie na podobnym stanowisku - będzie dodatkowym atutem ale nie jest konieczne,
      • Prawo jazdy kat. B,
      • Zdolności negocjacyjne i komunikatywność,
      • Dużym atutem będzie znajomość j. angielskiego nawet na podstawowym poziomie
      • Samodzielność w pozyskiwaniu Klientów,
      • Znajomość obsługi komputera,
      • Dbanie o wysokie standardy obsługi,
      • Praca w terenie.

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie, uwzględniające indywidualne osiągnięcia pracownika/ system premiowy,
      • Niezbędne narzędzia pracy,
      • Profesjonalne szkolenia produktowe oraz sprzedażowe,

Pracodawcy w Łowiczu