Czy to Twoja firma?

PPH WAZA S.C. praca

Wysocko Małe
PPH WAZA S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy PPH WAZA S.C.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPH WAZA S.C.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PPH WAZA S.C. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PPH WAZA S.C. - oferty archiwalne

  • Pakowacz - kontrola jakości

    PPH WAZA S.C.
    • Wysocko Małe
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Mile widziane średnie wykształcenie
      Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku
      Dobra organizacja pracy, umiejętności w układaniu czasu pracy według priorytetów

      Możliwość rozwoju; po sprawdzeniu się w okresie próbnym, przygotowanie osoby na stanowisko brygadzista ds. sortowania i pakowania

      Orientacyjny zakres obowiązków:

      - szykowanie i sortowanie niedekorowanej porcelany pobranej z magazynu do zdobienia
      - sortowanie i pakowanie wyrobu gotowego po zdobieniu
      - drukowanie kodów na opakowania
      - obsługa stanowisk produkcyjnych polegających na podawaniu porcelany do zdobienia
      - szykowanie i pakowanie towarów do wysyłek
      - pomoc przy piecu tunelowym do wypału porcelany
      - pomoc przy pracach na hali produkcyjnej
      - praca z dokumentami

      Po sprawdzeniu się w okresie próbnym przygotowanie na stanowisko: brygadzista ds. sortowania i pakowania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie od 3490zł brutto/mies.( w okresie próbnym)
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zdobniczka porcelany (drukarka)

      Wykształcenie bez znaczenia
      Wymagane zdolności manualne

      Poszukujemy osoby, która wykonywała robótki manualne nr. kartki okolicznościowe, wyroby z włóczki, decoupage, scrapbooking itp.

      Praca polega na ręcznym nakładaniu kalkomanii na wyroby porcelanowe oraz szklane w różnym przekroju asortymentu.

      Okres próbny 2 miesiące następnie umowa o pracę

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: dokładność

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: 3490zł/brutto miesięcznie - w okresie próbnym

Pracodawcy w Wysocku Małym