K&W Expert Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

K&W Expert sp. z o.o. praca

Gdynia

K&W Expert Sp. z o.o. specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań technologicznych z zakresu:

  • systemów odpylania gazów odlotowych z procesów technologicznych lub procesów energetycznego spalania,

  • układów filtracji medium płynnych, układów separacji,

  • hydraulicznych systemów pompowniczych dla cieczy i zawiesin,

  • automatyzacji procesów technologicznych oraz instalacji pomiarowych i systemów sterowania.

K&W Expert Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Projektant Gdynia
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy K&W Expert Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca K&W Expert Sp. z o.o.

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Elastyczny czas pracy
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe

Mapa K&W Expert Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Ropczyce
  2. Warszawa
  3. Gdynia
  4. Gdańsk
  5. Bielsko-Biała
  6. Lubawa
  7. Wejherowo
  8. Katowice
  9. Szczecin
  10. Tczew

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca K&W Expert Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Projektant systemów automatyki i elektryki

    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • K&W EXPERT SP. Z O.O.

      poszukuje kandydatów do biura w Gdyni na stanowisko:

      Projektant systemów automatyki i instalacji elektrycznych

      Kandydatury przyjmujemy:

      Zakres obowiązków

      • opracowywanie założeń projektowych dla układów sterowania i AKPiA
      • projektowanie szaf sterowniczych dla systemów automatyki przemysłowej
      • projektowanie instalacji elektrycznych dla maszyn i obiektów przemysłowych
      • przygotowywanie specyfikacji i danych technicznych dla zamówień
      • współpraca z klientem oraz z działem technicznym dotycząca projektowanych układów automatyki
      • przygotowywanie dokumentacji technicznej

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe kierunkowe (automatyk, elektryk)
      • umiejętność opracowywania schematów elektrycznych (mile widziana znajomość programu SEE Electrical)
      • znajomość pakietu Microsoft Office
      • prawo jazdy kategorii B
      • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

      Mile widziane:

      • uprawnienia SEP do 1kV

      Oferujemy

      • umowę o pracę lub inna forma zatrudnienia (elastyczność)
      • wynagrodzenie stałe zależne od posiadanego doświadczenia, wiedzy i umiejętności
      • motywacyjny system premiowy
      • wsparcie w zdobyciu doświadczenia, możliwość rozwoju zawodowego
      • udział w realizacji zróżnicowanych projektów
      • finansowanie ubezpieczenia na życie

Pracodawcy w Gdyni