PRI HYDROPOL-DEKOR Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

PRI HYDROPOL-DEKOR sp. z o.o. praca

Wrocław

PRI Hydropol-Dekor oferuje kompleksowe usługi w zakresie wykonawstwa instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Naszym Klientom proponujemy szeroką ofertę usługową obejmującą indywidualne rozwiązania instalacyjne dla wszelkiego rodzaju pomieszczeń biurowych, domów mieszkalnych, lokali usługowych, pawilonów handlowych, obiektów przemysłowych oraz wielu innych.

PRI HYDROPOL-DEKOR Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy PRI HYDROPOL-DEKOR Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRI HYDROPOL-DEKOR Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Mapa PRI HYDROPOL-DEKOR Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Poznań
  3. Bielsko-Biała
  4. Kraków
  5. Gdańsk
  6. Łódź
  7. Rzeszów
  8. Częstochowa
  9. Dębica
  10. Jelenia Góra

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca PRI HYDROPOL-DEKOR Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • MONTER SYSTEMÓW KLIMATYZACJI I WENTYLACJI.

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Zakres obowiązków

      • Montaż urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacji mechanicznej
      • Kierowanie samochodem kat. B

      Wymagania

      • Dyspozycyjność - gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania (prace mogą być wykonywane na terenie całego kraju) – wyjazdy w delegacje
      • Samodzielność i odpowiedzialność
      • Znajomość rysunku technicznego
      • Doświadczenie w montażu klimatyzacji i wentylacji
      • Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Zdobycie doświadczenia na dużych budowach
      • Stabilne warunki pracy
      • Umowa o pracę
      • Rozwój zawodowy
      • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Pracodawcy w Wrocławiu