Instytut Nauk Społeczno-Ekonomicznych

Czy to Twoja firma?

Instytut Nauk Społeczno-Ekonomicznych praca

Łódź

Od ponad dekady, my, w Instytucie Nauk Społeczno-Ekonomicznych, z pasją oddajemy się badaniom, które pomagają kształtować przyszłość społeczno-ekonomiczną zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Nasza historia rozpoczęła się w 2009 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, by sprostać dynamicznie zmieniającemu się światu.

Specjalizujemy się w szkoleniach, analizach społeczno-ekonomicznych oraz ewaluacji projektów. Nasze usługi są owocem pracy niemal 30 wykwalifikowanych specjalistów, którzy z zaangażowaniem wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić najwyższą jakość i rzetelność naszych projektów i usług doradczych. Jesteśmy dumni, że mogliśmy współpracować z ponad 200 różnorodnymi organizacjami, co świadczy o naszej solidnej pozycji na rynku.

Nasze techniczne zaplecze to nowoczesne pomieszczenia o łącznej powierzchni około 700 m², w tym specjalnie przystosowany pokój do badań fokusowych. To tutaj rodzą się innowacyjne pomysły i rozwiązania, które później znajdują zastosowanie w praktyce.

Jesteśmy instytucją, która nie zna barier językowych. Oferując usługi w czterech językach – polskim, angielskim, niemieckim oraz francuskim – jesteśmy w stanie dotrzeć do szerokiego grona klientów międzynarodowych, co stanowi o naszej unikalnej przewadze konkurencyjnej.

Nasze działania są ukierunkowane na ciągły rozwój i doskonalenie, co pozwala nam nie tylko odpowiadać na aktualne wyzwania, ale również aktywnie uczestniczyć w tworzeniu przyszłości. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej pracy możemy przyczynić się do lepszego zrozumienia złożonych procesów społeczno-ekonomicznych i przyczynić się do budowania lepszego jutra.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy, tak jak my, wierzą w moc danych i wiedzy w kształtowaniu świata. Razem możemy więcej.

Instytut Nauk Społeczno-Ekonomicznych najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Łódź
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Instytut Nauk Społeczno-Ekonomicznych

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Instytut Nauk Społeczno-Ekonomicznych

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Instytut Nauk Społeczno-Ekonomicznych

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Łódź
  3. Bydgoszcz
  4. Wrocław
  5. Zgierz
  6. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Instytut Nauk Społeczno-Ekonomicznych - oferty archiwalne

  • Doradca Zawodowy

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Zakres obowiązków

      • Realizacja indywidualnych spotkań z uczestnikami projektów
      • Analiza potencjału i określenie kierunków rozwoju uczestników projektów
      • Określenie mocnych/słabych stron, identyfikacja potencjału zawodowego wskazanie sposobu realizacji zdiagnozowanych celów zawodowych uczestników projektów
      • Analiza dotychczasowej ścieżki edukacyjno-zawodowej uczestników projektów
      • Opracowanie treści indywidualnych planów działania uczestników projektów

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe (psychologiczne, w kierunku psychologii doradztwa zawodowego albo podobne albo ukończone odpowiednie studia podyplomowe)/zawodowe lub certyfikaty/zaświadczenia/inne
      • Doświadczenie w przeprowadzaniu doradztwa zawodowego wśród osób w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy/zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym nie krótsze niż rok
      • Dobra organizacja pracy własnej
      • Samodzielność w działaniu
      • Mile widziana biegła znajomość języka polskiego oraz ukraińskiego i/lub rosyjskiego

      Oferujemy

      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (na życzenie kandydata dopuszczamy inne formy zatrudnienia)
      • System premiowy uzależniony od uzyskanych wyników
      • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym i młodym zespole
      • Przyjazne i wspierające środowisko pracy
      • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

Pracodawcy w Łodzi