Czy to Twoja firma?

Zakład Meblowy JANPOL Tomasz Jankowski praca

Tarnów
Zakład Meblowy JANPOL Tomasz Jankowski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Stolarz Tarnów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Zakład Meblowy JANPOL Tomasz Jankowski

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Meblowy JANPOL Tomasz Jankowski

  • Stolarz meblowy (o)

    Zakład Meblowy JANPOL Tomasz Jankowski
    • Tarnów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Zakład Meblowy JANPOL Tomasz Jankowski - oferty archiwalne

    • Tarnów
    • Zakres obowiązków

      Stolarz meblowy

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: stolarz meblowy
      • Inne wymagania: Modyf. oferty w dn. 6.02.2023. wykształcenie zasadnicze zawodowe kierunkowe lub 2 lata doświadczenia na stanowisku, mile widziane prawo jazdy kat. B. Praca w Tarnowie od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00. Wynagrodzenie: od 4 000 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: Zakład Meblowy JANPOL Tomasz Jankowski, ul. Legionów 61, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt tel.: 604 126 166.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tarnowie