Czy to Twoja firma?

Dobplast sp. z o.o. praca

Osielsko

Jesteśmy Dobplast – polskim producentem, który od 2005 roku nieustannie dąży do tego, by drogi stały się bezpieczniejsze dla wszystkich użytkowników. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Osielsku, gdzie każdego dnia nasz zespół wkłada serce w tworzenie innowacyjnych wyrobów oświetleniowych dla branży motoryzacyjnej.

Nasza historia zaczęła się od wprowadzenia na rynek pierwszego opatentowanego produktu – drogowych kocich oczek, które od 2007 roku pomagają kierowcom w bezpiecznym podróżowaniu po zmroku. W latach 2013-2015 poszerzyliśmy naszą ofertę o pierwsze lampy tylne zespolone oraz odblaski, co było odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku i naszych klientów.

Jesteśmy dumni, że nasze produkty, takie jak światła montowane w pojazdach – przyczepach, naczepach, bagażnikach samochodowych do transportu rowerów, maszynach rolniczych oraz rowerach – nie tylko spełniają, ale często przewyższają oczekiwania zarówno krajowych, jak i zagranicznych odbiorców. Dążymy do tego, by każdy nasz wyrób był synonimem jakości i innowacji, a nasze rozwiązania oświetleniowe i produkty przeznaczone do oznakowania dróg przyczyniały się do zwiększenia bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu.

W Dobplast wierzymy, że zaufanie, które budujemy wśród naszych partnerów, jest wynikiem ciężkiej pracy, pasji i zaangażowania w każdy, nawet najmniejszy detal. To właśnie te wartości kierują nami każdego dnia i pomagają nam rozwijać produkty, które nie tylko świecą, ale również prowadzą naszych klientów przez zmieniający się świat motoryzacji.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy tak jak my, stawiają na bezpieczeństwo i innowacyjność. Razem możemy uczynić drogi jaśniejszymi i bezpieczniejszymi dla wszystkich.

Dobplast Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Osielsko
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Dobplast Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dobplast Sp. z o.o.

Mapa Dobplast Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Dobplast Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bydgoszcz
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Włocławek
  5. Łódź
  6. Wrocław
  7. Częstochowa
  8. Goleniów
  9. Nakło nad Notecią
  10. Poznań

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Dobplast Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Księgowa / Księgowy

    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 4 500-6 000 zł / mies.
    • Zatrudnię Księgową / Księgowego na cały etat.

      Miejsce pracy: Bydgoszcz.

      Zakres obowiązków

      • pełna obsługa księgowości sp. z o.o.

      Wymagania

      • znajomość Rewizora, Gratyfikanta i Subjekta GT/NEXO.

      • samodzielność

      • doświadczenie przy podobnej pracy

      • wykształcenie kierunkowe

      Oferujemy

      • perspektywiczną i długofalową pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej.
      • Nie jesteśmy biurem rachunkowym :-).

Pracodawcy w Osielsku