Czy to Twoja firma?

Gastro Food Krzysztof zienkiewicz praca

Gdynia

Od naszych skromnych początków w 2010 roku, Gastro Food, założona przez pasjonata i wizjonera Krzysztofa Zienkiewicza, rozkwitła, stając się jednym z wiodących dostawców warzyw i owoców w malowniczym Trójmieście. Nasza siedziba w Gdańsku jest sercem działalności, z którego codziennie wyruszają świeże, pełne smaku produkty do naszych cenionych klientów.

Nasza misja jest jasna i niezmienna od pierwszego dnia – dostarczamy najwyższej jakości warzywa i owoce, które są synonimem zdrowia i natury. Jesteśmy dumni, że nasz zespół, liczący blisko 40 oddanych pracowników, dzieli tę pasję, przyczyniając się do sukcesu naszej firmy.

W naszym bogatym asortymencie znajdziecie Państwo zarówno lokalne skarby, jak i egzotyczne owoce, które zdobywamy dzięki bezpośredniej współpracy z importerami z całej Europy. Wierzymy, że różnorodność i jakość idą w parze – dlatego nasze portfolio liczy ponad 500 produktów. Dzięki ścisłej współpracy z regionalnymi rolnikami, jesteśmy w stanie zapewnić świeżość i naturalny smak każdego produktu, który trafia na Państwa stoły.

Jakość jest dla nas nie tylko wartością – to fundament naszej marki. Każdy produkt jest ręcznie sortowany, co gwarantuje jego najwyższą klasę. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszym zabieganym świecie, czas to luksus, dlatego nasze dostawy są zawsze terminowe, niezależnie od tego, czy współpracujemy z restauracjami, sklepami spożywczymi, hotelami czy firmami cateringowymi.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko szeroki wybór produktów, ale również zaufanie, które budujemy każdego dnia. Jesteśmy dumni z naszej roli w lokalnej społeczności i z tego, że możemy przyczyniać się do zdrowego stylu życia naszych klientów.

W Gastro Food wiemy, że zaufanie to coś, co się zarabia. Dziękujemy, że jesteście z nami na tej smakowitej podróży, i zapewniamy, że będziemy kontynuować naszą misję dostarczania produktów, które nie tylko zadowolą Państwa podniebienia, ale i wzbogacą każdy posiłek. Razem tworzymy historię pełną smaku i jakości.

Gastro Food Krzysztof zienkiewicz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy księgowość / ekonomia badania i rozwój

Oferty pracy Gastro Food Krzysztof zienkiewicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gastro Food Krzysztof zienkiewicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Gastro Food Krzysztof zienkiewicz

Siedziba główna

Gastro Food Krzysztof zienkiewicz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Gastro Food Krzysztof zienkiewicz - oferty archiwalne

  • Magazynier

    Gastro Food Krzysztof zienkiewicz
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace porządkowe w magazynie, kompletacja zamówień dla gastronomii i klienta hurtowego, obsługa wózka ręcznego, załadunek i rozładunek aut, selekcja i układanie towaru na magazynie zgodnie z zasadami FiFo, udział w remanentach. Praca wykonywana w chłodniach i pomieszczeniach magazynowych, rampach załadunkowych, w tym również na zewnątrz budynku

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: dobra organizacja pracy własnej, bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
      • Inne wymagania: dobra znajomość warzyw, owoców i ziół; aktualne badania do celów sanitarno- epidemiologicznych do pracy z żywnością

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 797,26 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdyni