Czy to Twoja firma?

CYMES TOMASZ OŁÓW SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Olsztyn
CYMES TOMASZ OŁÓW SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka magazyn

Oferty pracy CYMES TOMASZ OŁÓW SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Praca alert - powiadomienia

Praca CYMES TOMASZ OŁÓW SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Cukiernik

    CYMES TOMASZ OŁÓW SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Olsztyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Piekarz

    • Olsztyn
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz

    ZALESIE MAZURY Mariusz Czeszejko-Sochacki Sp.k.
    • Barczewo
    Polecana
    Dodana

CYMES TOMASZ OŁÓW SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca CYMES TOMASZ OŁÓW SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Piekarz

    • Olsztyn
    • Zakres obowiązków

      Przygotowanie surowców do produkcji, wytwarzanie ciast na różne rodzaje pieczywa, dzielenie ciasta na kęsy, formowanie kęsów, prowadzenie rozrostu kęsów ciasta, wypiekanie rozrośniętych kęsów ciasta, obsługiwanie maszyn i urządzeń występujących w piekarni, utrzymywanie porządku i czystości na stanowiskach pracy oraz przestrzeganie zasad bhp i ppoż.
      godziny pracy 13-21

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Olsztynie