Czy to Twoja firma?

ELSTEEL-POLAND SP Z O O praca

Opole
ELSTEEL-POLAND SP Z O O najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa motoryzacja serwis / montaż

Oferty pracy ELSTEEL-POLAND SP Z O O

Praca alert - powiadomienia

Praca ELSTEEL-POLAND SP Z O O

  • Pracownik administracji

    ELSTEEL-POLAND SP Z O O
    • Opole
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Dodana
  • Operator maszyn

    • Opole
    • staż/praktyka
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ELSTEEL-POLAND SP Z O O poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ELSTEEL-POLAND SP Z O O - oferty archiwalne

    • Ozimek
    • Zakres obowiązków

      Prace w obszarze produkcji obsługa maszyn i urządzeń C.
      Praca na 3 zmiany: 06:30-14:30, 14:30-22:30, 22:30-06:30.
      Wymagana możliwość dojazdu, dyspozycyjność.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Mile widziane: doświadczenie pracy przy pakowaniu, montowaniu lub obsłudze maszyn [Umiejętność 1] : Mile widziane: znajomość rysunku technicznego, umiejętności obsługi maszyn [Inne] : Mile widziane: doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku. Mile widziane: wykształcenie zasadnicze zawodowe. Mile widziane: znajomość rysunku technicznego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 711 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Opolu