Czy to Twoja firma?

SOMATO International sp. z o.o. praca

Sopot

Witajcie w świecie Somato International, gdzie pasja do naturalnych smaków i tradycji rzemieślniczej łączy się z nowoczesnym podejściem do słodkości. Nasza historia rozpoczęła się w malowniczym Sopocie, gdzie 30 maja 2022 roku zrodził się pomysł na firmę, która będzie dostarczać wyjątkowe produkty mleczne i słodycze na polski rynek hurtowy.

Nasza oferta to nie tylko zwykłe produkty, to przede wszystkim wyraz naszego zaangażowania w tworzenie czegoś wyjątkowego. Specjalizujemy się w naturalnych olejach z nasion, które tłoczymy z największą starannością, aby zachować wszystkie wartości odżywcze i smakowe. Dla miłośników słodkości mamy wachlarz wyboru – od czekolad rzemieślniczych, które powstają z pasją i dbałością o każdy szczegół, po ceremonialne kakao, które jest hołdem dla dawnych tradycji.

Nasze czekolady z dodatkiem bakalii i adaptogenów to połączenie smaku z korzyściami dla zdrowia, a czekolada do picia to idealny sposób na chwilę relaksu w ciągu dnia. Nie zapominamy też o miłośnikach innowacji – nasze praliny, draże oraz kremy i pasty orzechowe to wynik eksperymentów smakowych, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Jesteśmy dumni z naszego unikatowego produktu – ręcznie robionych słodyczy konopnych z fitosubstancjami. To połączenie tradycyjnego rzemiosła z nowoczesną wiedzą o właściwościach roślin.

Choć nasza marka jest stosunkowo młoda, to nasze ambicje i dążenie do doskonałości są wiekowe. Każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze produkty były synonimem jakości i autentyczności. Zapraszamy Was do odkrywania naszych smaków i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem z nami przeżyjcie przygodę, która zaczyna się w Sopocie, ale którą pragniemy dzielić z całym światem.

SOMATO International sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Sopot
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy SOMATO International sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SOMATO International sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SOMATO International sp. z o. o.

Siedziba główna w Sopocie

SOMATO International sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SOMATO International sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    SOMATO International sp. z o. o.
    • Sopot
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      -obsługa maszyn tłoczących olej

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: butto

Pracodawcy w Sopocie