Czy to Twoja firma?

Blue Media S. A. praca

Sopot

Jesteśmy Autopay SA, dawniej znani jako Blue Media SA, i naszą pasją jest łączenie świata finansów z najnowszymi technologiami. Od naszego powstania w 1999 roku w Sopocie, nieustannie dążymy do tego, aby życie naszych klientów było prostsze i bardziej wygodne. Nasz zespół to 300 specjalistów, którzy każdego dnia pracują nad tym, by nasze usługi były synonimem innowacji i jakości.

Nasza oferta to szeroki wachlarz produktów i usług, które odpowiadają na potrzeby sektora finansowego, telekomunikacyjnego i e-commerce. To my wprowadziliśmy na polski rynek takie rozwiązania jak doładowania telefonów komórkowych online, finanse społecznościowe poprzez portal Kokos.pl, czy system przelewów natychmiastowych BlueCash. Nasza aplikacja Autopay to kolejny krok w kierunku przyszłości – umożliwia automatyczne płatności za przejazdy autostradami, co jest wyrazem naszego zaangażowania w tworzenie rozwiązań, które odpowiadają na realne potrzeby użytkowników.

Jesteśmy dumni z naszego partnerskiego podejścia i uczciwości, które są fundamentem naszych działań. Przezroczystość i odpowiedzialność wobec klientów, akcjonariuszy, otoczenia i społeczeństwa to wartości, które wyznaczają kierunek naszej firmy. Jesteśmy również posiadaczami certyfikatu PCI DSS, co potwierdza najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości naszych usług.

Nasza stabilność finansowa została umocniona w kwietniu 2022 roku, kiedy to doszło do ważnej transakcji z grupą kapitałową Pollen Street Capital. To wydarzenie jest potwierdzeniem zaufania, jakim obdarzają nas nasi partnerzy i otwiera nowe możliwości dla dalszego rozwoju i innowacji.

Jesteśmy Autopay – twoim partnerem w świecie finansów i technologii. Razem z nami krok po kroku buduj przyszłość, która jest już teraz.

Blue Media S. A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) internet / e-commerce / nowe media obsługa klienta / call center księgowość / ekonomia bankowość / finanse

Oferty pracy Blue Media S. A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Blue Media S. A.

Mapa Blue Media S. A.

Siedziba główna

Blue Media S. A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Blue Media S. A. - oferty archiwalne

  • Junior Customer Care Specialist

    Blue Media S. A.
    • Sopot
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Zadania i obowiązki na tym stanowisku:

      • utrzymywanie kontaktów z klientami,
      • udział w rozpatrywaniu reklamacji,
      • kontrola i aktualizacja bazy danych klientów,
      • tworzenie procedur obsługi klienta w powierzonym sektorze,
      • weryfikacja danych osobowych klientów w systemach informatycznych,
      • praca ma charakter zmianowy

      Wymagania

      Jakie umiejętności cenimy:

      • doświadczenie w dziale obsługi klienta (mile widziane),
      • dobrą dykcję,
      • biegłą znajomość obsługi komputera,
      • umiejętność pracy w zespole oraz kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
      • wykształcenie minimum średnie,
      • umiejętność działania w sytuacjach stresowych,
      • dobrą organizację pracy,
      • otwartość na zmiany oraz łatwość adaptacji w nowych warunkach.

      Oferujemy

      Mile widziane:

      • znajomość rynku e-commerce oraz usług z zakresu płatności, identyfikacja/weryfikacja, komunikacja
      • język angielski na poziomie komunikatywnym
      • zaangażowanie w nowe wyzwania
      • pasja do tego, co robisz

Pracodawcy w Sopocie