Czy to Twoja firma?

HOTEL GDAŃSK BROVARNIA SPÓŁKA Z O.O. praca

Sopot

Witaj w Hotelu Gdańsk Brovarnia, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością w samym sercu tradycji piwowarskiej Gdańska. Jesteśmy dumni, że możemy kontynuować dziedzictwo warzenia piwa, które w naszym mieście ma swoje korzenie już od XVII wieku. Nasz hotel to nie tylko miejsce noclegowe, to przede wszystkim przestrzeń, gdzie każdy miłośnik dobrego smaku i wyjątkowej atmosfery znajdzie coś dla siebie.

Nasze pokoje, od pojedynczych po dwuosobowe, są zaprojektowane z myślą o wygodzie i unikalnym stylu, aby każdy pobyt był niezapomnianym doświadczeniem. W naszej ofercie znajdziesz również nowoczesne interpretacje klasycznych polskich dań, przygotowywane z pasją i wyłącznie ze świeżych, lokalnych produktów. Tradycyjny żurek na zakwasie, starogdańska kaczka, czy pierogi z gęsią to tylko niektóre z przysmaków, które zasmakują nawet najbardziej wymagającym smakoszom.

Jako najstarszy kraftowy browar gdański, jesteśmy liderem w naszej branży i z dumą prezentujemy nasze piwa, które są wyrazem naszej pasji i zaangażowania w kultywowanie lokalnych tradycji. Nasze usługi dodatkowe, takie jak spa i centrum odnowy biologicznej, centrum fitness czy różnorodne masaże i zabiegi kosmetyczne, zapewniają relaks i odprężenie, które są niezbędne w dzisiejszym zabieganym świecie.

W Hotelu Gdańsk Brovarnia każdy szczegół ma swoje znaczenie, a nasza oferta jest odzwierciedleniem zamiłowania do doskonałości i gościnności. Zapraszamy do doświadczenia niepowtarzalnej atmosfery naszego hotelu, gdzie każdy gość jest traktowany z indywidualną troską, a każdy pobyt staje się częścią naszej wspólnej historii.

HOTEL GDAŃSK BROVARNIA SPÓŁKA Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy HOTEL GDAŃSK BROVARNIA SPÓŁKA Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HOTEL GDAŃSK BROVARNIA SPÓŁKA Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa HOTEL GDAŃSK BROVARNIA SPÓŁKA Z O.O.

Siedziba główna

HOTEL GDAŃSK BROVARNIA SPÓŁKA Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca HOTEL GDAŃSK BROVARNIA SPÓŁKA Z O.O. - oferty archiwalne

  • Barman

    HOTEL GDAŃSK BROVARNIA SPÓŁKA Z O.O.
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      przygotowywanie różnego rodzaju napojów i obsługa gości hotelowych, polerowanie szkła, dbałość o porządek w miejscu pracy,

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN

Pracodawcy w Sopocie