Czy to Twoja firma?

ŁÓDZKA AGENCJA EVENTOWA MARIUSZ JARCZEWSKI praca

Łódź

W samym sercu Łodzi, tam gdzie tętni życie i kreatywność, znajduje się nasza Łódzka Agencja Eventowa. Jesteśmy zespołem pasjonatów wydarzeń, których misją jest tworzenie niezapomnianych momentów i doświadczeń. Nasza oferta to przede wszystkim organizacja imprez, które pozostają w pamięci na długo. Od hucznych wesel, przez magiczne osiemnastki, po integracyjne spotkania firmowe i jubileusze – każde wydarzenie jest dla nas wyjątkowe i traktowane z indywidualnym podejściem.

Rozumiemy, jak ważne są detale, dlatego dbamy o każdy aspekt przygotowań. Atrakcje dla najmłodszych? Proszę bardzo, nasze dmuchane zamki to gwarancja radości i bezpiecznej zabawy. Chcemy, aby każdy uczestnik eventu, niezależnie od wieku, czuł się wyjątkowo i mógł w pełni cieszyć się chwilą.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza działalność jest zakorzeniona w Łodzi – mieście innowacji i przedsiębiorczości. Choć nie zdradzamy szczegółów naszej historii, każdego dnia piszemy ją na nowo, organizując wydarzenia, które przyciągają i zachwycają. Nasze doświadczenie w branży eventowej pozwala nam tworzyć wyjątkowe i spersonalizowane doświadczenia, które łączą ludzi i tworzą wspomnienia na całe życie.

W naszej pracy kierujemy się prostą filozofią: każde wydarzenie to historia, którą warto opowiedzieć. Zapraszamy do współtworzenia tych historii razem z nami – ŁÓDZKA AGENCJA EVENTOWA MARIUSZ JARCZEWSKI.

ŁÓDZKA AGENCJA EVENTOWA MARIUSZ JARCZEWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Manager Łódź
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy ŁÓDZKA AGENCJA EVENTOWA MARIUSZ JARCZEWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ŁÓDZKA AGENCJA EVENTOWA MARIUSZ JARCZEWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ŁÓDZKA AGENCJA EVENTOWA MARIUSZ JARCZEWSKI

Siedziba główna

Praca ŁÓDZKA AGENCJA EVENTOWA MARIUSZ JARCZEWSKI - oferty archiwalne

  • Manager Social Media

    ŁÓDZKA AGENCJA EVENTOWA MARIUSZ JARCZEWSKI
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • W imieniu dużego, rozpoznawalnego klienta z branży medialnej/informacyjnej prowadzimy rekrutację na stanowisko managera/kierownika zespołu zajmującego się dostarczaniem rzetelnych informacji o świecie.

      Zakres obowiązków

      • realizacja projektów dla międzynarodowego klienta o wysokiej rozpoznawalności w branży medialnej/informacyjnej
      • prowadzenie zespołu ds. komunikacji w mediach społecznościowych
      • koordynacja procesu tworzenia informacji umieszczanych w mediach
      • tworzenie zestawień i raportów

      Wymagania

      • znajomość zagranicznych rynków medialnych - mediów tradycyjnych oraz społecznościowych właściwych dla danego regionu (kraje b. ZSRR)
      • znajomość języka ukraińskiego i/lub białoruskiego
      • znajomość języka polskiego
      • znakomite zdolności przywódcze
      • umiejętność budowania i zarządzania zespołem
      • zdolności analityczne z umiejętnością interpretacji danych i trendów
      • wysoka motywacja oraz zorientowanie na cel
      • inicjatywa dot. rozwoju własnej osoby i firmy
      • rzetelność oraz dokładność podczas wykonywania powierzonych zadań
      • mile widziane umiejętności z zakresu obsługi baz danych

      Oferujemy

      • elastyczne godziny pracy
      • wynagrodzenie ok. 9000 zł netto
      • interesująca i dynamiczną pracę
      • wewnętrzne szkolenia i możliwości kształcenia się
      • wysoce zmotywowany i oddany zespół z płaską hierarchią i nieformalną kulturą
      • biuro w prestiżowej lokalizacji (centrum Warszawy)

Pracodawcy w Łodzi