Czy to Twoja firma?

Miejska Biblioteka Publiczna im. Księcia Ludwika I w Brzegu praca

Brzeg
Miejska Biblioteka Publiczna im. Księcia Ludwika I w Brzegu najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Bibliotekarz Brzeg
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Miejska Biblioteka Publiczna im. Księcia Ludwika I w Brzegu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejska Biblioteka Publiczna im. Księcia Ludwika I w Brzegu

Praca Miejska Biblioteka Publiczna im. Księcia Ludwika I w Brzegu - oferty archiwalne

  • Bibliotekarz

    Miejska Biblioteka Publiczna im. Księcia Ludwika I w Brzegu
    • Brzeg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Bieżąca obsługa czytelników z wykorzystaniem programu komputerowego SOWA, wyszukiwanie sposobów pozyskiwania środków pozabudżetowych na projekty czytelnicze, udzielanie informacji bibliograficznej i rzeczowej, prowadzenie dokumentacji bibliotecznej, dbałość o stan księgozbioru i mienia biblioteki, udostępnianie stanowisk komputerowych i pomoc w korzystaniu z nich, organizacja i prowadzenie przedsięwzięć edukacyjno-animacyjnych mających na celu propagowanie czytelnictwa oraz udział w realizacji innych statutowych zadań biblioteki (wydarzenia kulturalno-rozrywkowe), współpraca z placówkami oświatowymi.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: predyspozycje do organizowania i prowadzenia działalności edukacyjno-kulturalnej dla czytelników z uwzględnieniem ich potrzeb i oczekiwań, kreatywność oraz pasja w działaniu, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, aktywna obsługa klienta, animator kultury*
      • Inne wymagania: [Inne] : zdolności animacyjne, podejmowanie działań zmierzających do pozyskiwania czytelników i środków zewnętrznych, podstawowe umiejętności plastyczne, dobra organizacja pracy, dokładność, umiejętność pracy w zespole, gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji, znajomość programów graficznych i umiejętność ich wykorzystania, obsługa social mediów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: CV + podanie. Nabór kandydatów trwa do dn. 22.10.2022r. zgodnie z procedurą konkursową. Składanie ap
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Brzegu