Czy to Twoja firma?

Kar - serv Karina Muszyńska praca

Gliwice
DZIAŁALNOŚĆ POMOCNICZA ZWIĄZANA Z UTRZYMANIEM PORZĄDKU W BUDYNKACH
Kar - serv Karina Muszyńska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Dozorca Gliwice
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Kar - serv Karina Muszyńska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kar - serv Karina Muszyńska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Kar - serv Karina Muszyńska - oferty archiwalne

  • Dozorca/ sprzątaczka

    Kar - serv Karina Muszyńska
    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie: brak wymagań; wymagane doświadczenie; sprzątanie klatek schodowych i terenu przyległego; jedna zmiana; umowa zlecenie z możliwością podpisania umowy o pracę; wymiar etatu do uzg. z pracodawcą, miejsce pracy: Gliwice lub Sośnica;

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto/h
  • Dozorca/sprzątaczka

    • Gliwice

      Wykształcenie: brak wymagań; wymagane doświadczenie; sprzątanie klatek schodowych i terenu przyległego; jedna zmiana; umowa zlecenie; miejsce pracy: Gliwice lub Sośnica;

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 do 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto

Pracodawcy w Gliwicach