Czy to Twoja firma?

PRALMAX SPÓŁKA CYWILNA ŁUKASZ ADAMCZYK, KATARZYNA KLIMEK-ADAMCZYK praca

Pszczyna
pralnia
PRALMAX SPÓŁKA CYWILNA ŁUKASZ ADAMCZYK, KATARZYNA KLIMEK-ADAMCZYK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy PRALMAX SPÓŁKA CYWILNA ŁUKASZ ADAMCZYK, KATARZYNA KLIMEK-ADAMCZYK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRALMAX SPÓŁKA CYWILNA ŁUKASZ ADAMCZYK, KATARZYNA KLIMEK-ADAMCZYK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRALMAX SPÓŁKA CYWILNA ŁUKASZ ADAMCZYK, KATARZYNA KLIMEK-ADAMCZYK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRALMAX SPÓŁKA CYWILNA ŁUKASZ ADAMCZYK, KATARZYNA KLIMEK-ADAMCZYK - oferty archiwalne

  • Pracownik pralni

    PRALMAX SPÓŁKA CYWILNA ŁUKASZ ADAMCZYK, KATARZYNA KLIMEK-ADAMCZYK
    • Pszczyna
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      pranie, suszenie, obsługa magla, znakowanie, prasowanie.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, minimum 3 miesiące doświadczenia na podobnym stanowisku pracy, umiejętność pracy w grupie, polski komunikatywny.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa

Pracodawcy w Pszczynie