Czy to Twoja firma?

Uczelnia Jana Wyżykowskiego praca

Polkowice
Uczelnia Jana Wyżykowskiego najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Uczelnia Jana Wyżykowskiego

Praca alert - powiadomienia

Praca Uczelnia Jana Wyżykowskiego

  • Konserwator - portier

    Uczelnia Jana Wyżykowskiego
    • Polkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Uczelnia Jana Wyżykowskiego poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Uczelnia Jana Wyżykowskiego - oferty archiwalne

  • Pracownik dziekanatu

    • Polkowice
    • Zakres obowiązków

      Kompleksowa obsługa studentów, obsługa pracowników naukowo-dydaktycznych uczelni, prowadzenie dokumentacji przebiegu studiów, sporządzanie raportów i obowiązujących sprawozdań.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: administracja, prawo, ekonomia
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej, znajomość obsługi programów word, excel, dyspozyzcyjność, umiejętność pracy w zespole, znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Polkowicach