Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE PRYZMAT TOMASZ OLECH praca

Gdańsk
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE PRYZMAT TOMASZ OLECH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna magazyn

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE PRYZMAT TOMASZ OLECH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE PRYZMAT TOMASZ OLECH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE PRYZMAT TOMASZ OLECH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE PRYZMAT TOMASZ OLECH - oferty archiwalne

  • Magazynier/kierowca

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE PRYZMAT TOMASZ OLECH
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Kompletowanie zamówień, załadunek, rozładunek towaru, dostawa towaru do klienta, układanie towaru na magazynie. Praca od poniedziałku do piątku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat.B
      • Inne wymagania: doświadczenie w prowadzeniu auta dostawczego do 3,5 t, sprawność fizyczna, dyspozycyjność. W przypadku cudzoziemców wymagana jest komunikatywna znajomość języka polskiego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: . pracę w rozwijającej się firmie, w zgranym zespole, wynagrodzenie na czas.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pakowacz/magazynier

    • Gdańsk

      Kompletowanie zamówień, obsługa zamówień internetowych, wystawianie dokumentów wysyłki / sprzedaży, pakowanie zamówień. Praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym w godzinach 6-14.

      Wymagania

      • Inne wymagania: podstawowa obsługa komputera, sprawność fizyczna, spostrzegawczość. W przypadku cudzoziemców wymagana jest podstawowa znajomość języka polskiego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 do 4 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: . Fifma oferuje: - wynagrodzenie na czas; - możliwość szkolenia.

Pracodawcy w Gdańsku