Czy to Twoja firma?

NRF Poland sp. z o.o. praca

Gdańsk

Od ponad dziewięciu dekad jesteśmy dumnym liderem w branży motoryzacyjnej, morskiej, kolejowej oraz przemysłowej. Nasza podróż rozpoczęła się w 1927 roku w sercu Amsterdamu, gdzie zrodziła się pasja do innowacji i doskonałości, która do dziś jest siłą napędową NRF Poland. Jako wiodący producent i dostawca, z dumą oferujemy szeroki wybór ponad 10 000 części chłodzenia silnika i urządzeń klimatyzacyjnych, a także czujników, które są synonimem najwyższej jakości.

Nasze produkty, będące owocem pracy naszych dużych zakładów rozwojowych i badawczych, trafiają do klientów w ponad 80 krajach na całym świecie. Rozumiemy, jak ważna jest niezawodność i wydajność w każdym z sektorów, w których działamy, dlatego nieustannie dążymy do perfekcji, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Strategicznie zlokalizowane magazyny i centra obsługi klienta to nasza przewaga konkurencyjna. Dzięki nim jesteśmy w stanie zapewnić szybką i efektywną dystrybucję naszych produktów, niezależnie od tego, gdzie na świecie znajduje się nasz klient. Rozumiejąc dynamikę rynku i potrzeby naszych partnerów, oferujemy różnorodne usługi dostaw, dostosowane do specyfiki poszczególnych regionów.

W NRF Poland jesteśmy dumni z naszej historii, ale zawsze patrzymy w przyszłość. Innowacyjność i jakość to nie tylko słowa, to fundamenty, na których budujemy nasze sukcesy. Chociaż nie możemy teraz podzielić się wszystkimi detalami naszej misji i wartości, zapewniamy, że każdy element naszej działalności jest przesiąknięty dążeniem do doskonałości i zobowiązaniem do dostarczania produktów, które nie tylko spełniają, ale przekraczają oczekiwania.

Zapraszamy do poznania NRF Poland – razem tworzymy historię niezawodności i innowacji.

NRF Poland Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport księgowość / ekonomia it (informatyka) obsługa klienta / call center praca fizyczna

Oferty pracy NRF Poland Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca NRF Poland Sp. z o.o.

  • Pracownik produkcji

    NRF Poland Sp. z o.o.
    • Będzieszyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Purchase Manager

    • Pruszcz Gdański
    Dodana

Mapa NRF Poland Sp. z o.o.

Siedziba główna

NRF Poland Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca NRF Poland Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Magazynier (picker)

    • Gdańsk
    • Zakres obowiązków

      Kompletacja towarów na magazynie. Rezerwacja towarów w systemie MS Dynamics AX. Pakowanie i wysyłka zamówień do klienta biznesowego. Prowadzenie inwentaryzacji i jeśli to konieczne, wprowadzenie korekt do systemu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: około 1 roku doświadczenia w pracy na magazynie (proces: picking), znajomość MS Office na poziome podstawowym, wprowadzanie danych do Excela i korzystanie z jego prostych funkcji mile widziane. W przypadku cudzoziemców dodatkowo wymagana jest znajomość języka polskiego na poziomie podstawowym (A2).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje umowę o pracę + premię za wyniki, atrakcyjne wynagrodzenie, dodatek w ramach wcza
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku