Czy to Twoja firma?

DOM SENIORA MAGNOLIA sp. z o.o. praca

Lębork

W sercu malowniczego Lęborka, gdzie spokój łączy się z pięknem przyrody, znajduje się nasz Dom Seniora Magnolia. Od 2014 roku jesteśmy domem i przystanią dla osób w podeszłym wieku, niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych, którzy potrzebują zarówno profesjonalnej opieki, jak i ciepła ludzkiego serca.

Nasza misja jest jasna i prosta – tworzymy miejsca wyjątkowe, gdzie każdy senior czuje się szanowany, bezpieczny i kochany. Rozumiemy, że każdy z naszych Pensjonariuszy to indywidualność z własną historią, dlatego staramy się, aby nasz dom był dla nich jak najbardziej przyjazny i komfortowy.

Z dumą oferujemy 100 miejsc, gdzie każdy znajdzie spokój i profesjonalną opiekę. Nasze pokoje są wyposażone w łazienki oraz łóżka pielęgnacyjne sterowane pilotem, co zapewnia wygodę i samodzielność. Z myślą o tych, którzy wymagają intensywnej opieki, przygotowaliśmy dodatkowy sprzęt medyczny.

Zdajemy sobie sprawę, że zdrowie to nie tylko fizyczność, ale również duchowy i emocjonalny dobrostan. Dlatego nasza oferta obejmuje nie tylko całodzienne wyżywienie i opiekę lekarza rodzinnego oraz specjalistów, ale również terapie zajęciowe, warsztaty i spotkania, które stymulują umysł i ducha.

Nasz profesjonalny personel opiekuńczy i medyczny to ludzie z pasją, którzy każdego dnia dbają o to, aby życie naszych Pensjonariuszy było pełne godności i radości. Wspieramy ich nie tylko poprzez usługi fizjoterapeuty, fryzjera czy podologa, ale także poprzez codzienną troskę i rozmowę.

Jesteśmy dumni z naszej lokalizacji – Lębork to miejsce, które swoim urokiem sprzyja spokojnemu życiu. Nasza pozycja na rynku jest solidna, a nasze zaangażowanie w jakość usług i innowacyjność przekłada się na wzrostowe wskaźniki finansowe. To wszystko sprawia, że DOM SENIORA MAGNOLIA jest nie tylko biznesem, ale przede wszystkim domem pełnym życia, gdzie każdy dzień jest szansą na nowe doświadczenia i radość z każdej chwili.

Zapraszamy do Domu Seniora Magnolia – miejsca, gdzie każdy senior znajdzie opiekę, zrozumienie i ciepło domowego ogniska.

DOM SENIORA MAGNOLIA sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy DOM SENIORA MAGNOLIA sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DOM SENIORA MAGNOLIA sp. z o.o.

Mapa DOM SENIORA MAGNOLIA sp. z o.o.

Siedziba główna

DOM SENIORA MAGNOLIA sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
DOM SENIORA MAGNOLIA sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Gdańsk
  3. Lębork
  4. Gorzów Wielkopolski
  5. Kraków
  6. Lublin
  7. Mikołów
  8. Tczew
  9. Toruń
  10. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca DOM SENIORA MAGNOLIA sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Opiekun medyczny

    • Lębork
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      opieka i pielęgnacja osób starszych, chorych i niepełnosprawnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie- opiekun medyczny, mile widziane doświadczenie zawodowe, umiejętność pracy w zespole, empatia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa brutto godz:07:00-19:00 19:00-07:00

    • Lębork
    • pełny etat

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Wymagany kwalifikowany kurs I pomocy lub wykształcenie średnie medyczne - opuiekun medyczny Mile widziane doświadczenie, umiejętność pracy w zespole, empatia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 21 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa : 21 PLN brutto/h
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Lęborku