Agencja Marketingowa M16.pl Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Agencja Marketingowa M16.pl sp. z o.o. praca

Czechowice-Dziedzice
Agencja Marketingowa M16.pl Sp. z o.o. to renomowana firma z Czechowic-Dziedzic, która z pasją i zaangażowaniem dostarcza kompleksowe usługi reklamowe. Nasz dziewięcioosobowy zespół ekspertów wykorzystuje swoje bogate doświadczenie, aby wspierać klientów z Polski i Europy w osiąganiu sukcesów na rynku. Specjalizujemy się w tworzeniu i modernizacji stron internetowych, pozycjonowaniu, prowadzeniu kampanii Google Ads, copywritingu, projektowaniu graficznym oraz druku materiałów reklamowych. Jesteśmy dumni z naszej innowacyjności i jakości, które gwarantujemy dzięki najlepszym narzędziom reklamowym i transparentnym umowom SEM. Nasza agencja wyróżnia się na rynku, oferując wyłączność dla kluczowych fraz i branż w dużych kampaniach SEM, co zapewnia naszym klientom unikalną przewagę konkurencyjną. Zespół M16.pl pracuje razem w jednym miejscu, co pozwala na efektywną współpracę i zapewnienie indywidualnego wsparcia dla każdego projektu. Nasza misja to tworzenie skutecznych strategii marketingowych, które przekładają się na realne wyniki i rozwój biznesu naszych klientów.
Agencja Marketingowa M16.pl Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy Agencja Marketingowa M16.pl Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Agencja Marketingowa M16.pl Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Agencja Marketingowa M16.pl Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Warszawa
  3. Czechowice-Dziedzice
  4. Ustroń
  5. Bielsko-Biała
  6. Mikołów
  7. Orzesze
  8. Wrocław
  9. Oświęcim
  10. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Agencja Marketingowa M16.pl Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Social Media Ninja poszukiwany - tylko żywy!

    • Czechowice-Dziedzice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 5 000-8 000 zł / mies.
    • Hej, hej! Szukamy szpeca od Social Mediów!

      Zakres obowiązków

      Jesteś naszym idealnym Social Media Ninja, jeśli:

      • masz minimum rok doświadczenia w ogarnianiu najlepszych kampanii reklamowych na Facebooku,
      • targetowanie masz w małym palcu,
      • rozpracowałeś algorytm Facebooka,
      • najnowsze trendy social media ogarniasz przed pierwszą kawą,
      • pomysły w Twojej głowie rodzą się z prędkością światła, a później strzelasz nimi niczym z karabinu M16,
      • masz urok osobisty, który oczaruje każdego klienta,
      • umiesz przynajmniej w canvę, photoshopa i takie, takie,
      • nie robisz błędów ortograficznych i potrafisz stawiać przecinki,
      • wiesz, czym jest konwersja i nie boisz się liczb,
      • rozmawiasz z Klientami i nie trzęsiesz portkami przed spotkaniami,
      • potrafisz raportować kampanie, tak że ręce same składają się do klaskania,
      • umiesz w Brand24 i wiesz jak nazywa się ten gościu od kebsa,
      • znasz mongolski w mowie i piśmie.

      Nie szukamy ideału, mongolskiego nauczysz się później.

      Wymagania

      Nasze wymagania teraz lub w niedalekiej przyszłości:

      • tworzenie postów (prowadzenie kont) na Facebooku i Instagramie,
      • tworzenie kampanii reklamowych na Facebooku i Instagramie,

      • tworzenie grafik oraz treści do postów i kampanii,

      • tworzenie pozostałych treści na kanały Social Media (np. reels, relacje i inne abstrakcje),

      • planowanie postów i strategii na kanałach Social Media,

      • ofertowanie i spotkania z Klientami (u nas w biurze lub online),

      • comiesięczne raportowanie wyników kampanii,

      • podpinanie pixela Facebooka,

      • analiza statystyk wygenerowanych przez kampanie oraz Google Analytics.

      Oferujemy

      Co dostaniesz w zamian?

      • umowę o pracę na czas nieokreślony,
      • premie miesięczne na jasno określonych zasadach (nie będziesz musiał tracić czasu, żeby przychodzić po podwyżki),

      • pracę w zajebistym zespole,

      • pewną robotę w niepewnych czasach,

      • cyferki na koncie zawsze na czas,

      • sprzęt niezbędny do podboju świata... no dobra, na dobry początek chociaż Facebooka,

      • elastyczne godziny pracy (pracowaliśmy 7h dziennie jeszcze zanim było to modne),

      • brak owocowych czwartków, opieki medycznej itd. (u nas możesz zarobić tyle, że będzie Cię stać na takie owoce, jakie tylko chcesz),

      • nie wiem czego jeszcze potrzebujesz, ale pewnie to mamy!

Pracodawcy w Czechowicach-Dziedzicach