Czy to Twoja firma?

Optimes sp. z o.o. (dawniej: Syneo.pl sp. z o.o. sp. k.) praca

Bydgoszcz

Witaj! Jesteśmy Optimes, innowacyjną firmą informatyczną z sercem w Bydgoszczy, która od ponad 14 lat wspiera branżę produkcyjną swoimi rozwiązaniami. Nasza specjalność to optymalizacja procesów - to, co robimy, robimy z pasją i zaangażowaniem, aby nasi klienci mogli cieszyć się płynnością i efektywnością swojej pracy.

Nasza flagowa oferta to system OptiMES, który jest efektem połączenia zaawansowanych systemów klasy APS i MES. Dzięki niemu nasi klienci mogą oszczędzać nawet do 76% czasu na planowanie produkcji i zwiększać efektywność planowania do 100%. To narzędzie, które w pełni odpowiada na potrzeby współczesnych zakładów produkcyjnych, dostosowując się do ich dynamicznych wymagań.

Nie ograniczamy się jednak tylko do jednego produktu. Z równie dużym zaangażowaniem oferujemy system WMS do zarządzania magazynem, który jest kluczowy dla sprawnego przepływu towarów i zarządzania zapasami. Nasze rozwiązania są dostępne na urządzeniach mobilnych, co pozwala naszym klientom na ciągłą kontrolę i dostęp do danych, gdziekolwiek są.

Rozumiemy, że każda firma jest inna i każda ma swoje unikalne wyzwania. Dlatego też, oprócz gotowych produktów, świadczymy usługi doradcze i techniczne. Prowadzimy audyty i analizy optymalizacji produkcji i magazynów, tworzymy dedykowane systemy do produkcji oraz zapewniamy wsparcie techniczne. Wszystko po to, aby nasi klienci mogli pracować jeszcze sprawniej i efektywniej.

Nasze rozwiązania są zaprojektowane tak, aby nie tylko zwiększać wydajność, ale także bezpieczeństwo funkcjonowania zakładów produkcyjnych. Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty i usługi przyczyniają się do sukcesu wielu przedsiębiorstw.

W Optimes wierzymy w ciągły rozwój i innowacyjność. Nasze doświadczenie i zaangażowanie w tworzenie zaawansowanych systemów zarządzania produkcją pozwalają nam dostarczać rozwiązania, które naprawdę robią różnicę w codziennej pracy naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych użytkowników naszych systemów. Razem możemy osiągnąć więcej!

Optimes sp. z o.o. (dawniej: Syneo.pl sp. z o.o. sp. k.) najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa it (informatyka)

Oferty pracy Optimes sp. z o.o. (dawniej: Syneo.pl sp. z o.o. sp. k.)

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Optimes sp. z o.o. (dawniej: Syneo.pl sp. z o.o. sp. k.)

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Programista maszyn CNC

    REVICO S.A.
    • Mirosław
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • 6 000-10 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Wygasa

Mapa Optimes sp. z o.o. (dawniej: Syneo.pl sp. z o.o. sp. k.)

Siedziba główna

Optimes sp. z o.o. (dawniej: Syneo.pl sp. z o.o. sp. k.) poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Optimes sp. z o.o. (dawniej: Syneo.pl sp. z o.o. sp. k.)
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Optimes sp. z o.o. (dawniej: Syneo.pl sp. z o.o. sp. k.) - oferty archiwalne

  • Programista .NET (MID)

    • Bydgoszcz
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • praca od zaraz

    • Do naszego Zespołu Developerskiego poszukujemy doświadczonego programisty, który będzie w stanie zająć się:

      Zakres obowiązków

      Czym będziesz się zajmować?​

      • Rozwój istniejących funkcjonalności systemu
      • Tworzenie nowych funkcjonalności
      • Pomoc w przejściu nam na low-code w części funkcjonalności
      • Refactor

      Wymagania

      Poszukujemy człowieka, dla którego bułka z masłem to:

      • ASP.NET C#, Razor, jQuery, Entity Framework, GIT
      • MSSQL i LINQ (możesz nam pomóc z wycofania się z Reporting Services

      Oferujemy

      • Stałe wynagrodzenie co miesiąc na Twoim koncie (bez opóźnień)

Pracodawcy w Bydgoszczy