Czy to Twoja firma?

Veroni Sp z o.o. praca

Wąbrzeźno

Od ponad trzech dekad Veroni sp. z o.o. z Wąbrzeźna jest dumnie zakorzeniona w polskiej ziemi, rozwijając swoją działalność w branży tworzyw sztucznych. Nasza pasja i zaangażowanie w tworzenie produktów najwyższej jakości zaowocowały pozycją jednego z największych polskich producentów polipropylenowych taśm spinających oraz mianem lidera w produkcji nieorientowanych folii polipropylenowych typu CAST na rynkach środkowo- i wschodnioeuropejskich.

Założenie Veroni-Pak w 2007 roku było kamieniem milowym w naszej historii, kiedy to uruchomiliśmy pierwszą linię produkcyjną, która umożliwiła nam dostarczanie innowacyjnych rozwiązań na potrzeby przemysłu. Nasze produkty, od wysokiej jakości porcelany i ceramiki użytkowej po specjalistyczne folie i taśmy, zdobywają uznanie klientów nie tylko w Polsce, ale i w wielu krajach Europy oraz w Kanadzie.

Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć w dziedzinie innowacji i jakości, co potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty BRC/IOP oraz ISO 9001. Projekt „Nowe wielowarstwowe folie polipropylenowe kluczem wzrostu konkurencyjności firmy Veroni na rynkach europejskich” to przykład naszego zaangażowania w rozwój i doskonalenie produktów.

W Veroni sp. z o.o. rozumiemy, że sukces w dzisiejszym świecie zależy od wielu czynników. Nasza doskonała lokalizacja w pobliżu głównych arterii transportowych, nowoczesny park maszynowy, wysokie standardy jakości i higieny produkcji, a także wykwalifikowana kadra pracownicza to filary naszej przewagi konkurencyjnej. Zarządzanie naszą firmą jest zorientowane na zrównoważony i intensywny rozwój, co pozwala nam nieustannie podnosić poprzeczkę w branży.

Z myślą o wygodzie naszych klientów, oferujemy również zakupy poprzez wygodny sklep internetowy oraz gwarantujemy bezpieczny i terminowy transport produktów, dzięki sprawnej logistyce i współpracy z zaufanymi polskimi i zagranicznymi spedytorami.

W Veroni sp. z o.o. jesteśmy przekonani, że nasza przyszłość jest równie obiecująca jak nasza historia. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w dostarczanie produktów najwyższej jakości. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

Veroni Sp z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) praca fizyczna sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia

Oferty pracy Veroni Sp z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Veroni Sp z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Veroni Sp z o.o.

Siedziba główna

Veroni Sp z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Veroni Sp z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wabrzezno
  3. Katowice
  4. Bydgoszcz
  5. Toruń
  6. Gdynia
  7. Łódź
  8. Poznań
  9. Grudziądz
  10. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Veroni Sp z o.o. - oferty archiwalne

  • Robotnik gospodarczy

    • Wąbrzeźno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace porządkowe,dbanie o czystość na terenie zakładu,wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku,pielęgnowanie terenów zielonych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista do spraw sprzedaży

    • Wąbrzeźno

      wystawianie faktur,prowadzenie pełnej dokumentacji rozliczeniowej w magazynie,obsługa sklepu internetowego

      Oferujemy

Pracodawcy w Wąbrzeźnie