Czy to Twoja firma?

GOLDEN SP.J. praca

Malbork

W sercu malowniczego Malborka, tam gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, znajduje się nasza siedziba – GOLDEN. Jesteśmy dumni, że możemy nazywać się największą hurtownią pokryć dachowych w regionie oraz liderem w sprzedaży i montażu stolarki budowlanej. Nasza oferta to nie tylko produkty, ale przede wszystkim kompleksowe rozwiązania dla domów i firm. Oferujemy szeroki wybór materiałów budowlanych, w tym okna, drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, systemy kominowe, cegły, płyty elewacyjne, podbitki oraz systemy termoizolacji i hydroizolacji.

W GOLDEN łączymy doświadczenie z innowacją. Nasz kilkunastoosobowy zespół doradców technicznych to specjaliści, którzy z pasją podchodzą do każdego projektu, zapewniając dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań budowlanych. Dzięki nim możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, w tym dekarskie, montaż pokryć dachowych, rynien, okien dachowych, prace blacharsko-dekarskie, konserwację dachów, a także montaż drzwi, okien i bram garażowych. Dodatkowo, oferujemy bezpłatne pomiary, profesjonalne doradztwo oraz usługę demontażu i utylizacji eternitu.

Nasze oddziały w Kwidzynie i Elblągu pozwalają nam być bliżej naszych klientów, zrozumieć ich potrzeby i dostarczyć produkty oraz usługi, które najlepiej odpowiadają ich oczekiwaniom. Jesteśmy firmą, która słucha i reaguje, a nasza pozycja na rynku jest dowodem na to, że zaufanie, które w nas pokładacie, jest najlepszą inwestycją w jakość i trwałość.

W GOLDEN wierzymy, że każdy projekt jest wyjątkowy i zasługuje na indywidualne podejście. Nasza oferta jest odpowiedzią na te wyjątkowe potrzeby. Zapraszamy do współpracy – razem zbudujemy coś trwałego.

GOLDEN SP.J. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy GOLDEN SP.J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GOLDEN SP.J.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GOLDEN SP.J.

Siedziba główna

Praca GOLDEN SP.J. - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel Handlowy

    GOLDEN SP.J.
    • Malbork
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Twoje obowiązki:
      • Obsługa klientów w oddziale firmy oraz w terenie,
      • Obszar działania – powiat malborski,
      • Wykonywanie pomiarów i kalkulacji,
      • Przygotowywanie ofert i finalizowanie sprzedaży,
      • Obsługa systemu ERP Comarch CDN XL.

      Wymagania

      Nasze wymagania:
      • Wykształcenie wyższe lub średnie,
      • Doświadczenie zawodowe, preferowane w sprzedaży wyrobów budowlanych,
      • Znajomość obsługi komputera oraz Pakietu MS Office,
      • Prawo jazdy kat. B z doświadczeniem,
      • Miejsce zamieszkania w Malborku lub okolicy.

      Oferujemy

      Co oferujemy:
      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony,
      • Atrakcyjny system wynagradzania w oparciu o wynagrodzenie zasadnicze i prowizję,
      • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,
      • Pracowniczy Program Emerytalny,
      • Darmową opiekę medyczną,
      • Szkolenia i rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej i znaczącej pozycji na rynku.,
      • Benefity:
        - prywatna opieka medyczna,
        - dofinansowanie szkoleń i kursów,
        - program emerytalny.

Pracodawcy w Malborku