GDF s.c.

Czy to Twoja firma?

GDF s.c. praca

Gdynia

Biuro rachunkowe GDF s.c. z siedzibą w Gdyni działa na rynku usług finansowych od 2000 roku. Podmiotom gospodarczym z Trójmiasta oferujemy kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo-płacową. Naszymi klientami są osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą i spółki prawa handlowego, w tym również te z udziałem kapitału zagranicznego. Nasza propozycja współpracy opiera się na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Zapewniamy pełen profesjonalizm i dyskrecję. Zakres współpracy jest każdorazowo indywidualnie określany w odniesieniu do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

GDF s.c. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy GDF s.c.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GDF s.c.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GDF s.c.

Siedziba główna

Praca GDF s.c. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. kadr i płac

    GDF s.c.
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (akta osobowe, sporządzenie dokumentów kadrowych: zaświadczenia. umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy, karty zasiłkowe etc.)

      • Zgłaszanie do ZUS informacji o powstaniu, zmianach oraz ustaniu obowiązku ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego

      • Naliczanie wynagrodzeń pracowników i sporządzenia listy płac

      • Sporządzanie sprawozdań dla GUS w zakresie spraw pracowniczych

      • Sporządzanie deklaracji PFRON

      • Współpraca z klientami

      Wymagania

      • Min. 3 letnie doświadczenie w zakresie kadr i płac

      • Znajomość przepisów prawa pracy

      • Znajomość programu ERP OPTIMA i Płatnik

      • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

      • Samodzielność, komunikatywność, rzetelność

      Oferujemy

      • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

      • Możliwość wzbogacenia doświadczenia zawodowego, rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji

      • Szkolenia z poszerzania zakresu wiedzy

      • Dopłaty do kursów zewnętrznych

      • Pracę w przyjaznej atmosferze

Pracodawcy w Gdyni