Seaconex24 Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Seaconex24 sp. z o.o. praca

Gdynia

Jesteśmy Seaconex24 Sp. z o.o., Twoim zaufanym partnerem w obszarze wszechstronnych usług dla biznesu. Nasza przygoda rozpoczęła się w 2015 roku we Wrocławiu, gdzie do dziś znajduje się nasza siedziba. Od początku naszej działalności konsekwentnie rozwijamy ofertę, aby sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów.

Specjalizujemy się w administracyjnej obsłudze biura, co pozwala naszym klientom skupić się na rozwijaniu swoich firm, podczas gdy my zajmujemy się bieżącymi sprawami. Jesteśmy również ekspertami w produkcji konstrukcji metalowych, a nasze usługi naprawy i konserwacji maszyn oraz urządzeń elektrycznych są gwarancją niezawodności i długowieczności Twojego sprzętu.

Rozumiemy, jak ważna w dzisiejszym świecie jest elastyczność, dlatego oferujemy instalowanie maszyn przemysłowych oraz przeładunek towarów w portach śródlądowych, dostosowując się do indywidualnych wymagań każdego projektu. Nasza działalność obejmuje także wynajem i dzierżawę specjalistycznego sprzętu, co pozwala naszym klientom na optymalizację kosztów i zwiększenie efektywności operacyjnej.

Ponadto, angażujemy się w badania naukowe i prace rozwojowe, co świadczy o naszym zaangażowaniu w innowacyjność i poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych. Wszystko to wykonujemy z myślą o przyszłości i z korzyścią dla naszych klientów.

W Seaconex24 Sp. z o.o. cenimy sobie profesjonalizm i rzetelność, co odzwierciedla się w każdym aspekcie naszej pracy. Chociaż nie ujawniamy publicznie informacji o naszej misji czy wartościach, możesz być pewien, że działamy zgodnie z najwyższymi standardami, dążąc do doskonałości i zadowolenia klienta.

Nasza firma jest w pełni zaangażowana w rozwój i sukces Twojego biznesu. Jesteśmy tu, aby wspierać Cię na każdym kroku i dostarczać usługi, które przekraczają oczekiwania. Zapraszamy do współpracy z Seaconex24 Sp. z o.o. – razem możemy więcej!

Seaconex24 Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Gdynia
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Seaconex24 Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Seaconex24 Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Seaconex24 Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Seaconex24 Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Ślusarz - spawacz / Serwisant kontenerów morskich

    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Seaconex zatrudni na stanowisko:

      Ślusarz-spawacz / Serwisant kontenerów morskich / Gdynia (PL)

      Zakres obowiązków

      - wykonywanie prac ślusarskich (90%) i spawalniczych (10%)

      Wymagania

      - pracowitość oraz zaangażowanie przy powierzonych pracach,

      - uprawnienia spawalnicze,

      - doświadczenie w spawaniu cienkich blach,

      - precyzja w spawaniu

      - mile widziane doświadczenie w naprawach kontenerów morskich.

      Oferujemy

      - Stabilne warunki zatrudnienia,

      - Umowa o pracę,

      - Atrakcyjne wynagrodzenie.

Pracodawcy w Gdyni