Czy to Twoja firma?

SKANE HANSA STAL SPÓŁKA Z O.O. praca

Szczecin
SKANE HANSA STAL SPÓŁKA Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż

Oferty pracy SKANE HANSA STAL SPÓŁKA Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SKANE HANSA STAL SPÓŁKA Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SKANE HANSA STAL SPÓŁKA Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SKANE HANSA STAL SPÓŁKA Z O.O. - oferty archiwalne

  • Pozostali monterzy konstrukcji budowlanych i konserwatorzy budynków/ stanowisko: montarzysta 7d

    SKANE HANSA STAL SPÓŁKA Z O.O.
    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      CZYTANIE I INTERPRETACJA RYSUNKÓW 7D
      CYFROWA KOMUNIKACJA Z PROJEKTANTAMI W POLSCE, NIEMCZECH, SZWECJI I TURCJI.
      WYKONYWANIE MONTAŻU I KONTROLA JAKOŚCI WG DOKUMENTACJI 7D.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – w ograniczonym zakresie, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 3)
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Praca w systemie 7D [Inne] : Certyfikat na wykonywanie pracy w systemie 7D

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 550 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne/ stanowisko: konstruktor, kierowanie projektów 7d

    • Szczecin
    • część etatu

      KONTAKT Z PRZYSZŁYMI KLIENTAMI, ORAZ WSPÓŁPRACA Z KONSTRUKTORAMI -PROJEKTANTAMI Z TURCJI I SZWECJI.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Uprawnienia budowlane do projektowania – bez ograniczeń, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 1)
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Potrzebna wiedza do wykonywania pracy w procesie 7D, oraz wykonywania odpowiedniej dokumentacji do tego procesu. [Inne] : Doświadczenie praktyczne potrzebne do wykonywania pracy w procesie 7D [Inne informacje niezbędne ze wzg. na char wyk. pracy] : Samodzielność, komunikatywność, dokładnosć i punktualność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Szczecinie