Czy to Twoja firma?

MAJEWSKI BOGUSŁAW Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa MAJEWSKI Firma MAJEWSKI WSPÓLNIK SPÓŁKI CY praca

Jasło
Kucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali
MAJEWSKI BOGUSŁAW Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa MAJEWSKI Firma MAJEWSKI WSPÓLNIK SPÓŁKI CY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy MAJEWSKI BOGUSŁAW Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa MAJEWSKI Firma MAJEWSKI WSPÓLNIK SPÓŁKI CY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MAJEWSKI BOGUSŁAW Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa MAJEWSKI Firma MAJEWSKI WSPÓLNIK SPÓŁKI CY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MAJEWSKI BOGUSŁAW Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa MAJEWSKI Firma MAJEWSKI WSPÓLNIK SPÓŁKI CY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MAJEWSKI BOGUSŁAW Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa MAJEWSKI Firma MAJEWSKI WSPÓLNIK SPÓŁKI CY - oferty archiwalne

  • Operator obrabiarek cnc

    MAJEWSKI BOGUSŁAW Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa MAJEWSKI Firma MAJEWSKI WSPÓLNIK SPÓŁKI CY
    • Jasło
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obróbka detali.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: operator obrabiarek sterowanych numerycznie CNC

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jaśle