Czy to Twoja firma?

P.H.U Mariusz Król praca

Świętochłowice
P.H.U Mariusz Król najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fryzjer Świętochłowice
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy P.H.U Mariusz Król

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.H.U Mariusz Król

Praca P.H.U Mariusz Król - oferty archiwalne

  • Fryzjer damsko-męski

    P.H.U Mariusz Król
    • Świętochłowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie prac fryzjerskich, strzyżenie, farbowanie, modelowanie, pielęgnacja włosów

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: fryzjerstwo
      • Inne wymagania: z Kwalifikacje i umiejętności , uprawnienia: samodzielność w tym umiejętności i wykonywanie czynności stosownie do zakresu obowiązków

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: pracodawca poszukuje 2 kandydatów: 1 os. na 1/1 etat (wynagrodzenie 3010zł. brutto), 1 os. na 1/2 et
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • część etatu

      Wymagania

      • Inne wymagania: z samodzileność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca zmianowa w godzinach 8-18

Pracodawcy w Świętochłowicach