SILESIA-DRUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

SILESIA-DRUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy SILESIA-DRUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SILESIA-DRUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SILESIA-DRUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SILESIA-DRUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Wodzisław Śląski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa maszyn do produkcji drutu.

      Praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym w godz.: 6:00-14:00 lub 14:00-22:00, ewentualnie trzyzmianowym (w przypadku dużej ilości zleceń).
      Możliwość podjęcia pracy w ramach umowy zlecenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: motywacja, dobra orgaizacja pracy, chęć do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 440 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator maszyn

    • Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: znajomość obsługi maszyn mechanicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN

Pracodawcy w Wodzisławiu Śląskim