Czy to Twoja firma?

RIMSA PLUS SP. Z O.O. praca

Piekary Śląskie
RIMSA PLUS SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia serwis / montaż administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy RIMSA PLUS SP. Z O.O.

Praca alert - powiadomienia

Praca RIMSA PLUS SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

RIMSA PLUS SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca RIMSA PLUS SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Pracownik w dziale księgowości

    RIMSA PLUS SP. Z O.O.
    • Piekary Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Ewidencja i księgowanie faktur zakupów krajowych i zagranicznych, księgowanie wyciągów bankowych w PLN oraz w walucie obcej, kontrola prawidłowości dokumentów księgowych, kontrolowanie i uzgadnianie sald kont oraz weryfikacja rozrachunków, prowadzenie korespondencji dotyczącej pracowniczych zajęć komorniczych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie ekonomiczne, mile widziane wykształcenie wyższe w tym kierunku, mile widziana znajomość programu Insert (Rewizor, subiekt, gratyfikant), znajomość pakietu office. Mile widziana znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 100 - 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Piekarach Śląskich