Czy to Twoja firma?

Komunalne Przedsiębiorstwo Komunikacyjne sp. z o.o. praca

Białystok

Jesteśmy Komunalnym Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym w Białymstoku – sercem miejskiej mobilności, które od 1991 roku nieustannie tętni życiem, zapewniając mieszkańcom i gościom naszego miasta niezawodny transport publiczny. Nasza historia zaczyna się od chwili, gdy zdecydowaliśmy się na samodzielne kreowanie przyszłości komunikacji miejskiej, a nasze korzenie sięgają jeszcze wcześniejszych lat działalności w branży transportowej.

Nasze usługi to nie tylko przewozy pasażerskie, ale także kompleksowa oferta dodatkowych usług, w tym badania techniczne, serwis opon i klimatyzacji, a także wynajem autobusów i ekspozycje reklamowe. Dążymy do tego, aby każda podróż z nami była bezpieczna, komfortowa i przyjazna środowisku. Jesteśmy dumni z naszej nowoczesnej stacji obsługi autobusów miejskich, która jest wyrazem naszego zaangażowania w innowacyjność i jakość.

Zatrudniamy ponad 224 profesjonalistów, w tym 155 kierowców, którzy każdego dnia dbają o to, by mieszkańcy Białegostoku mogli dotrzeć do celu szybko i bez przeszkód. Jako firma w 100% należąca do Gminy Białystok, cieszymy się stabilnością finansową i silnymi korzeniami w lokalnej społeczności.

Nasza misja to nieustanny rozwój, który pozwala nam utrzymywać wysoki standard usług i odpowiadać na potrzeby dynamicznie rozwijającej się aglomeracji. Wartości, które wyznajemy, to przede wszystkim jakość i efektywność, które przekładają się na satysfakcję naszych pasażerów.

Przewagą konkurencyjną jest nasz nowoczesny tabor autobusowy i zajezdnia, a także realizacja ambitnych projektów inwestycyjnych, często wspieranych funduszami unijnymi. To wszystko sprawia, że jesteśmy liderem w branży transportu pasażerskiego w Białymstoku, a nasze usługi są synonimem niezawodności i innowacyjności.

Zapraszamy do podróżowania z nami – razem tworzymy historię komunikacji miejskiej w Białymstoku, która każdego dnia jest pisana na nowo dzięki zaufaniu i wyborom naszych pasażerów.

Komunalne Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja logistyka / spedycja / transport inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Komunalne Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Komunalne Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.

  • Kierowca autobusu

    Komunalne Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.
    • Białystok
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Diagnosta

    • Białystok
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Komunalne Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.

Siedziba główna

Komunalne Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Białystok
  2. Warszawa
  3. Lublin
  4. Toruń
  5. Bielsko-Biała
  6. Kraków
  7. Wrocław
  8. Gdańsk
  9. Łomża
  10. Piotrków Trybunalski

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Komunalne Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. - oferty archiwalne

    • Białystok
    • Zakres obowiązków

      przewóz osób

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: prawo jazdy kat. D, świadectwo kwalifikacji

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 500 - 5 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Mechanik napraw pojazdów samochodowych

    • Białystok

      Diagnostyka i naprawa samochodów. Przeglądy taboru KPK Sp. z o.o.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 200 - 4 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 3 150 -3 400 netto

Pracodawcy w Białymstoku