Fort Polska Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Fort Polska sp. z o.o. praca

Bydgoszcz

Od początku nowego tysiąclecia, Fort Polska Sp. z o.o. z Bydgoszczy kreuje przestrzeń wokół nas, przekształcając wizje w rzeczywistość. Jesteśmy dumni, że przez 22 lata naszej działalności, zrealizowaliśmy ponad 1000 skomplikowanych projektów budowlanych i inżynierskich, które odmieniły krajobraz 18 krajów.

Nasza specjalność to wielobranżowe dokumentacje projektowe, ekspertyzy, analizy optymalizacyjne, analizy geotechniczne oraz wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji budowlanych. Z pasją podchodzimy do każdego zadania, a nasz ponad 70-osobowy zespół inżynierów, projektantów i managerów to gwarancja najwyższej jakości i innowacyjności. W pracy wykorzystujemy najnowsze technologie, takie jak BIM, oraz licencjonowane oprogramowanie 3D, co pozwala nam na trójwymiarowe modelowanie konstrukcji z wykorzystaniem narzędzi Tekla Structures oraz Autodesk Revit.

Nasze projekty dla sektora biurowego, produkcyjnego, logistycznego, hotelowego, sportowego, mieszkaniowego, centrów handlowych i obiektów użyteczności publicznej są dowodem na to, że nie boimy się wyzwań i zawsze dążymy do perfekcji. To zaangażowanie zostało docenione wielokrotnie, czego dowodem są nagrody, takie jak Tekla BIM Awards 2020 za projekt konstrukcji wysokościowca Warsaw UNIT, czy Tekla Poland BIM Awards 2012 i Global BIM Awards 2014.

Jesteśmy firmą, która nieustannie się rozwija i poszukuje nowych rozwiązań, aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Nasza pozycja na rynku to wynik ciężkiej pracy, doświadczenia i nieustannego dążenia do doskonałości. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu profesjonalizmowi i innowacyjności. Razem możemy zbudować coś wyjątkowego.

Fort Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Fort Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Fort Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Fort Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Fort Polska Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Fort Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Konstruktor Cad/ Asystent Projektanta

    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    • Poszukujemy osób chętnych do pracy w naszym biurze projektowym.

      Zakres obowiązków

      Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie rysunków konstrukcji żelbetowych w środowisku CAD (AutoCad) w ścisłej współpracy z Projektantami oraz Kierownikami Projektów.

      Wymagania

      • absolwenci studiów I-go stopnia budownictwa,
      • absolwenci, studenci II-go stopnia budownictwa (w szczególności specjalności KBI),
      • znajomość programu AutoCad,
      • znajomość podstawowych norm konstrukcyjnych,
      • wyobraźnia przestrzenna,
      • umiejętność współpracy w grupie, sumienność i obowiązkowość,
      • ambicja i chęć rozwijania własnych umiejętności

      Dodatkowym atutem będzie:

      • znajomość języka obcego (angielski, niemiecki)
      • doświadczenie w pracy/praktyka na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
      • możliwość pracy zdalnej,
      • ciekawą pracę w ambitnym, młodym zespole przy międzynarodowych projektach,
      • wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji,
      • wsparcie doświadczonych inżynierów,
      • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia techniczne oraz programowe,
      • udział w targach i konferencjach branżowych,
      • elastyczne godziny pracy,
      • przyjazna atmosfera,
      • pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie,
      • wyjścia integracyjne.

Pracodawcy w Bydgoszczy