Czy to Twoja firma?

STALPRODUKT - OCHRONA Sp. z o. o. praca

Bochnia
Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa
STALPRODUKT - OCHRONA Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ochroniarz Bochnia
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy STALPRODUKT - OCHRONA Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STALPRODUKT - OCHRONA Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca STALPRODUKT - OCHRONA Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Pracownik ochrony fizycznej

    STALPRODUKT - OCHRONA Sp. z o. o.
    • Bielany Wrocławskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Ochrona osób i mienia, kontrola asortymentu ( blachy, prfile stalowe) zamykanie i otwieranie obiektu , uzbrajanie rozbrajanie alarmu, obserwacja, współpraca z personelem.
      Miejsce pracy: ul. Błękitna 5 , Bielany Wrocławskie
      Kontakt z pracodawcą: 722-177-011 lub: miroslaw.gnyla@stalprodukt.pl
      godziny pracy: zmiany po 12 godzin
      Umowa o pracę na okres próbny, następnie na czas nieokreślony.
      Sala : F

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie staż pracy: be znaczenia wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony , świadectwo niekaralności , punktualność, solidność, umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22 do 22 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do negocjacji.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Kwalifikowany pracownik ochrony

    • Bochnia

      Ochrona osób i mienia, prace ze środkami przymusu bezpośredniego, kontrola asortymentu.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Dokładność, sumienność, umiejętność pracy w zespole, uprawnienia: licencja pracownika ochrony fizycznej, świadectwo o niekaralności, mile widziane prawo jazdy kat B. Umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony, etat, praca w godzinach: 06:00-18:00, 18:00-06:00 - wg ustalonego harmonogramu. Możliwość pracy w Bochni, Krakowie lub Tarnowie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • Opis wynagrodzenia: godzina/brutto
  • Pracownik ochrony

    • Zamość

      Wypisywanie przepustek, kontrola asortymentu, patrolowanie terenu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Licencja pracownika ochrony fizycznej pierwszego stopnia
      • Inne wymagania: Osoba niekarana

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bochni