Czy to Twoja firma?

Konsal-Ochrona sp. z o.o. praca

Gdynia

W sercu Gdyni, gdzie bezpieczeństwo i zaufanie są fundamentem każdej relacji, znajduje się nasza agencja – KONSAL-OCHRONA. Od 2004 roku troszczymy się o spokój naszych klientów, oferując kompleksowe usługi ochrony osób i mienia. Nasza historia to opowieść o lokalnej firmie, która dzięki pasji, zaangażowaniu i nieustannemu rozwojowi może śmiało konkurować z największymi graczami na rynku ochrony w Polsce.

Nasza oferta to nie tylko standardowa ochrona fizyczna obiektów. To przede wszystkim zaawansowane technologicznie rozwiązania, takie jak montaż alarmów, systemów CCTV, a także profesjonalny monitoring wizyjny. Rozumiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego też zajmujemy się konwojowaniem wartościowych ładunków oraz zapewniamy ochronę osobistą, dostosowaną do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Jesteśmy dumni z posiadanych certyfikatów ISO i AQAP, które potwierdzają najwyższą jakość naszych usług. Koncesja MSWiA, którą posiadamy, jest gwarancją, że działamy zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi. Nasze usługi są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej, co jest wyrazem naszej dbałości o stabilność i bezpieczeństwo zarówno naszych klientów, jak i naszej firmy.

W KONSAL-OCHRONA zdajemy sobie sprawę, że zaufanie buduje się nie tylko poprzez profesjonalizm, ale także dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta. Nasz doświadczony i przeszkolony personel to zespół ludzi, którzy każdego dnia dbają o to, aby nasi klienci mogli czuć się bezpiecznie. Współpracujemy z Policją i oferujemy ulgi we wpłatach na PFRON, co jest wyrazem naszej społecznej odpowiedzialności i zaangażowania.

Oprócz usług stricte ochroniarskich, prowadzimy ośrodek szkoleniowy, oferujemy usługi recepcyjne oraz porządkowe, co pozwala nam na kompleksową obsługę naszych klientów. Nasze usługi są dostosowane do potrzeb zarówno dużych przedsiębiorstw, jak i indywidualnych klientów, którzy oczekują najwyższej jakości i niezawodności.

Jesteśmy KONSAL-OCHRONA – Twoja lokalna agencja ochrony, która łączy doświadczenie z nowoczesnością, a każdego dnia dba o to, abyś Ty i Twoje mienie byli w pełni bezpieczni. Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Razem zbudujemy bezpieczną przyszłość.

Konsal-Ochrona Sp. zo.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa hr / kadry

Oferty pracy Konsal-Ochrona Sp. zo.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Konsal-Ochrona Sp. zo.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Konsal-Ochrona Sp. zo.o.

Siedziba główna

Konsal-Ochrona Sp. zo.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Konsal-Ochrona Sp. zo.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Konsal-Ochrona Sp. zo.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik ochrony fizycznej

    • Łubiana
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Ochrona fizyczna osób i mienia

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność, samodzielność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Personel ds. utrzymania czystości

    • Gdynia

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych, sprzątanie toalet i pomieszczeń socjalnych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 830 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto

    • Kościerzyna

      Ochrona fizyczna obiektu

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Gdyni