Czy to Twoja firma?

MBFryzownia MAŁGORZATA SZAFRANIAK praca

Banino
MBFryzownia MAŁGORZATA SZAFRANIAK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fryzjer Banino
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy MBFryzownia MAŁGORZATA SZAFRANIAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MBFryzownia MAŁGORZATA SZAFRANIAK

Praca MBFryzownia MAŁGORZATA SZAFRANIAK - oferty archiwalne

  • Fryzjer damsko - męski

    MBFryzownia MAŁGORZATA SZAFRANIAK
    • Banino
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Strzyżenie damsko - męskie, farbowanie;
      Praca w godz. 11.00 - 19.30.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Baninie