Czy to Twoja firma?

Lion Solutions sp. z o.o. praca

Banino

Witaj, nazywam się "Lion Solutions" i jestem dumny, że mogę przedstawić Ci naszą firmę, która jest synonimem innowacji i jakości w branży budowlanej, produkcji statków oraz obróbki metali. Nasza siedziba mieści się w malowniczym Baninie, w sercu województwa pomorskiego, gdzie codziennie pracujemy na to, aby nasze rozwiązania były synonimem niezawodności i precyzji.

Nasza działalność skupia się na dostarczaniu kompleksowych usług budowlanych i wykończeniowych, które spełniają najwyższe standardy. Jesteśmy także ekspertami w produkcji statków i konstrukcji pływających, a nasza obróbka metali stoi na najwyższym poziomie, co potwierdzają opinie naszych zadowolonych klientów, którzy nie szczędzą pochwał naszej stalowej jakości.

Choć nie mogę podzielić się z Tobą naszą historią czy dokładnymi kamieniami milowymi, które ukształtowały naszą firmę, to mogę zapewnić, że każdy dzień w "Lion Solutions" jest pisaniem nowego rozdziału w księdze naszych osiągnięć. Pragniemy, aby nasze produkty i usługi były odzwierciedleniem naszej nieustannej pasji do doskonalenia i innowacji.

Nasza oferta, choć nie mogę jej teraz szczegółowo przedstawić, jest zawsze dostosowana do indywidualnych potrzeb naszych klientów. W każdym projekcie stawiamy na jakość, niezawodność i estetykę. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i zawsze szukamy sposobów, aby być lepszymi.

W "Lion Solutions" wierzymy, że nasza praca mówi sama za siebie. Każdy ukończony projekt to świadectwo naszej dbałości o detale i zaangażowania w tworzenie trwałych wartości. Zapraszamy Cię, abyś dołączył do grona naszych zadowolonych klientów i przekonał się, jak możemy wspierać Twój sukces.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Jesteśmy tutaj, aby służyć naszym klientom najlepszymi rozwiązaniami, które przekraczają oczekiwania.

Lion Solutions sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Lion Solutions sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Lion Solutions sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Lion Solutions sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Lion Solutions sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Gdańsk
  3. Gdynia
  4. Wrocław
  5. Chwaszczyno
  6. Bielsko-Biała
  7. Pruszków
  8. Bydgoszcz
  9. Gniezno
  10. Kartuzy

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Lion Solutions sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy w branży wyrobów hutniczych

    • Żukowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 6 000-15 000 zł / mies.
    • W związku z dynamicznym rozwojem hurtowni "Lion Solutions " poszukujemy przedstawiciela handlowego do działu wyrobów hutniczych.

      Zakres obowiązków

      • pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad obecnymi (B2B oraz detalicznych),

      • doradztwo techniczne w zakresie zastosowań naszych produktów,

      • monitorowanie potrzeb klientów,

      • budowanie relacji i zapewnienie obsługi klientów na podległym terenie,

      • opracowywanie ofert sprzedażowych.

      Wymagania

      • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży hutniczej lub pokrewnej,

      • umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientami,

      • dobra organizacja pracy,

      • znajomość programów z zakresu pakietu MS Office,

      • prawo jazdy kat. B,

      • znajomość rynku pomorskiego.

      Oferujemy

      • wysokie prowizje,

      • stabilne warunki współpracy (umowa o pracę),

      • szerokie portfolio dostawców,

      • samochód służbowy do dyspozycji,

      • narzędzia pracy: telefon, laptop,

      • prace w zespole handlowym z doświadczeniem,

      • wsparcie pracowników biurowych w sprzedaży,

      • udział w szkoleniach i w imprezach integracyjnych,

      • darmowy pakiet sportowy oraz ubezpieczenie na życie.

  • Przedstawiciel handlowy w branży budowlanej

    • Żukowo
    • W związku z dynamicznym rozwojem hurtowni Żukovia poszukujemy przedstawiciela handlowego do nowo otwieranego działu materiałów budowlanych.

      Wymagania

      • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży budowlanej,

      Oferujemy

      • wysokie prowizje

      • stabilne warunki współpracy (umowa o pracę )

Pracodawcy w Baninie